Cestovateľka pretvára scény z Game of Thrones, odhaľuje tak lokácie zo seriálu

Tomu sa hovorí naozajstný fanúšik.

Zdroj: Instagram @rizigoesplaces, HBO

Populárny seriál Hra o tróny si získal srdcia mnohých fanúšikov po celom svete. Niektorí sú doňho natoľko „zažratí“, že majú doma zbierky rôznych predmetov spojených so seriálom, iní cestujú po svete, aby navštívili miesta, kde sa seriál natáčal. Presne to robí aj travel blogerka Joezel Rizi Nubla.

Pochádza z Francúzska, no navštívila už viacero krajín. Je medzi nimi napríklad Malta, Chorvátsko a mnoho iných. Na svojom Instagrame zdieľa fotografie zo svojich ciest, no najzaujímavejšie sú práve tie, ktoré sa podobajú na scény z Hry o tróny. Táto slečna našla ideálny spôsob ako spojiť svoju vášeň pre cestovanie, fotografovanie a obľúbený seriál.

Vydala sa na miesta, na ktorých sa natáčali scény zo seriálu Hra o tróny a prerobila konkrétne scény tak, že na fotografiách zapózovala ona. Ľudia, ktorí seriál nesledujú, by asi fotografie považovali za bežné spomienky z cestovania. Blogerka už takto navštívila Maltu, Chorvátsko, Maroko, ale aj Írsko. 

Svojimi fotografiami z ciest chce inšpirovať nielen svojich sledovateľov, ale aj kamarátov, aby cestovali a spoznávali krásy sveta. Je tiež vďačná za to, že väčšina lokácií sa nachádza práve v Európe, a keďže ona pochádza z Francúzska, tak ich má mnoho veľmi blízko.

Pre ladbible prezradila, že na väčšine miest bola sama a musela použiť statív, aby bola schopná odfotiť sa. Povedala tiež, že sa pri tom dosť hanbila.

Zdroj: ladbible,  Instagram @rizigoesplaces

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najlepších animovaných filmov od štúdia Pixar, ktoré vás pobavia aj dojmú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME