Cestujúcich na palube lietadla zaskočil pasažier v podobe poníka

Lietanie vždy dokáže priniesť prekvapenia.

Zdroj: profimedia.sk

Veľkou virálnou témou sa na internete stala fotografia poníka priamo na palube komerčného leteckého spojenia v USA. O udalosti informoval napríklad portál Mirror. Je to skutočne taká rarita?

Vidieť niečo takéto nie je nič nezvyčajné na leteckých linkách, napríklad na riedko obývaných územiach strednej Ázie. Tam je úplne v poriadku brať na palubu lietadla živé kozy či hydinu. Pre miestnych je to také bežné, ako keď niekto u nás cestuje v autobuse so psom.

Dog on the bus

Keď sa ale takéto čosi stane veľkej americkej leteckej spoločnosti, tak je na mieste zopár otázok. Ako je vôbec možné, že poník bol vpustený na palubu stroja priamo medzi ľudí? Mal zakúpenú vlastnú letenku?

Existujú dve vysvetlenia: po prvé – ide o ekonomickú triedu, takže je personálu úplne jedno, akého tvora pustia do lietadla. Po druhé – nie je to len taký obyčajný poník, ale poriadne vycvičený profesionál. Správna je tá druhá možnosť.

View this post on Instagram

Don’t be an ass over the holiday weekend!! ✈️🐴🍑🙏🏼💁🏼‍♀️ #HAPPYLABORDAY 🏕🏖 [EDIT: I AM OBVIOUSLY NOT SHAMING THIS SERVICE ANIMAL – IT IS JUST AN “ASS” REFERENCE FOR LAFFS & GAFFS. We do more than shame here, but if you’re not new – you already know this and get it! The rest of ya’ll can calm down. 😘] • • • #passengershaming #NOPE #instagramaviation #comeflywithme #airlinelife #ramplife #airplaneetiquette #frequentflyer #crewlife #aviation #cabincrew #avgeek #cabincrewlife #flightattendant #flightattendantlife #stewardess #flightattendantproblems #travel #flightattendants #instapassport #aviationgeek #FAlife #airtravel #travelgram #traveltips #pilot #pilotlife #travelling #frequentflier

A post shared by Passenger Shaming (@passengershaming) on

Poník z lietadla je trénované služobné zviera – pre lepšiu predstavu, do tejto kategórie sa zaraďujú napríklad slepecké psy. Špeciálny štatút pomocníka, ktorý podporuje človeka s PTSD, mu umožnil dostať sa priamo medzi ľudských pasažierov lietadla. Pravidlá pre leteckú prepravu v USA od tohto roka povoľujú vziať na palubu služobného poníka.

Ak ti nabudúce bude ťažko v lietadlo, spomeň si, že ešte stále by si mohol mať v tvári konský zadok.

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako by mali vyzerať návody na použitie, ak by mali byť úprimné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME