Cestujúcim sa pritrafil nevšedný zážitok. Muž nastúpil do vlaku so svojím koňom!

Zlá správa pre všetkých tých, čo by to tiež chceli skúsiť

Rakúsky farmár, v okolí známy pod menom Benni, sa rozhodol svoju kobylu Friedu vziať na výlet. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, ak by sa len poprechádzali po okolitých poliach a lesoch. Friedu blízke okolie ale už asi nudí, a preto sa s Bennim chceli vydať na cestu vlakom zo železničnej stanice Bad Mittendorf.

Do prvého vlaku sa páru dostať vôbec nepodarilo. Zamestnanec železníc ich otočil hneď vo dverách. Svoje šťastie skúsil Benni ešte raz a tentokrát do vozňa úspešne vliezol spolu s kobylou. Vlakvedúci ale dvojicu okamžite zastavil a nekompromisne ju vyzval k opusteniu vlaku. Vlak sa zo stanice nepohol až pokiaľ z neho Benni a Frieda ponížene nevystúpili.

https://twitter.com/ICCzermak/status/1032228735993270272/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1032228735993270272&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.foxnews.com%2Ftravel%2F2018%2F08%2F23%2Fhorse-owner-get-kicked-off-austrian-train.html

Ako vidieť na tvárach cestujúcich, prítomní sa vôbec nesťažovali. Dokazujú to aj príspevky na sociálnych sieťach, kde pasažieri vlaku nevšednú návštevu opisujú ako veselé spestrenie cesty.

Neexistuje dôvod, prečo by sa kôň nemohol viesť vo vlaku. Disciplinovaný kôň nie je hlučný ako malé deti. Čo sa týka smradu, alkoholici a ďalšie osoby, zanedbávajúce hygienu, zapáchajú omnoho horšie. Že je zviera veľké? Bicykle a kočíky zaberajú tiež veľa miesta a navyše bol vozeň poloprázdny. Prečo Friede takto krivdia?

https://sophorses.wordpress.com/2009/05/22/in-a-couple-of-hours/sad_horse/

Julianne Pamme, hovorkyňa rakúskej železničnej spoločnosti ÖBB, rozhodnutie zdôvodnila tým, že kôň môže byť pre spolucestujúcich nebezpečným. To predovšetkým v kritických situáciách, počas ktorých musí vlak nečakane zabrzdiť. Veľké zviera môže spadnúť, zavaliť ľudí alebo zablokovať dvere. V momentoch, kedy ide o život to naozaj nie je sranda.

Friede nakoniec nezostáva nič iné, len sa spoľahnúť na iné formy prepravy…

https://tenor.com/view/gta-horse-gif-10377123

Zdroj: foxnews.com
Titulná fotka: TASR

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prečo ťa nikto nechce a prečo to muži nemajú ľahké? Fakty a zaujímavosti o Tinderi


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME