Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Žijeme v zaujímavej dobe, kde môžu ľudia robiť prakticky čokoľvek, hoci na to nemajú absolútne žiadne predpoklady. Jasným príkladom je slovenská politická scéna, ktorá do svojich radov nemá problém prichýliť aj jedincov s rečovými vadami, či napríklad aj tento mladík.

Ten sa, aj napriek značnej absencii akéhokoľvek umeleckého talentu, rozhodol kresliť. Ale nebojte sa, je si toho plne vedomý. Mladý Talian menom Matteo Carta sa pasoval za najhoršieho umelca na svete a pod prezývkou thebaddrawer tvorí na instagrame… niečo. Čokoľvek už toto je.

Podľa svojich slov mení atraktívnych ľudí na príšerné skice a aj napriek tomu, že majú jeho kreatívne počiny určité nedostatky, ľuďom to neprekáža. Práve naopak, jeho kresby sa im páčia a doposiaľ na ne nalákal niekoľko tisíc oddaných fanúšikov. Nevedno, či za to vďačí neohrabaným ťahom pera alebo gigantickým zhovadeným nosom, no jedno je isté… má to celkom solídny úspech.

1. Billie Eilish

2. Nicki Minaj

3. Keanu Reeves

4. Dwayne Johnson

5. Ed Sheeran

6. Leonardo DiCaprio

7. Will Smith

8. Harry Potter

9. Donald Trump

10. Taylor Swift

11. Ariana Grande

12. Kylie Jenner

13. Netta Barzi

14. Justin Bieber

15. Robert De Niro

Zdroj: thebaddrawer / Instagram 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.