Chalan na TikToku prezrádza „pikošky“ zo života so 150-timi súrodencami

Ako je niečo také vôbec možné?

Zdroj: Shutterstock

Keď si bol malý, akosi ti nedochádzalo, že mať „kamaráta“ na život a na smrť je vlastne super, a svojho súrodenca by si pokojne vymenil za desať deka salámy. Len ti kradol hračky a oblečenie, naťahovali ste sa o ovládač, delili sa o sladkosti a handrkovali sa, koho majú vaši radšej. Myslel si si, že nič horšie hádam ani nemôže byť… ibaže by sa to znásobilo ešte stokrát. 

Je niečo také vôbec možné? Áno, je. Chalan menom Kaye, ktorý na TikToku vystupuje ako @kayezer0, sa totiž narodil do rodiny s ďalšími 150-timi súrodencami. Na sociálnej sieti prezrádza, ako sa to vôbec dá, ako to celé funguje a viac ako 300-tisíc verných sledovateľov sa jeho „pikošiek“ nevie nabažiť. Takže, ako to celé vlastne je?

Otec žije v polygamii, chalan má teda teoreticky 27 mám

V moderných krajinách dnešného sveta fičí monogamia, teda partnerský zväzok medzi dvomi ľuďmi, ale očividne to nie je jediný spôsob, ako žiť. Kayov otec je toho jasným príkladom. Muž má dnes dokopy 27 žien, s ktorými splodil viac ako 150 detí, pričom jedným z nich je práve tento TikToker. Keď vo videu po prvýkrát odhalil svetu svoje rodinné pomery, stalo sa okamžitým virálom s takmer 2 miliónmi videní.

@kayezer0

Part One of a series of questions. Want a question answered? Put it down below! #excult #exmo #exmormon #fyp #foryou #foryoupage

♬ Intro – The xx

Ľudia chceli vedieť viac. Pochopiteľne. Kde bývajú? Kam chodia do školy? Poznajú navzájom všetky svoje mená? Koľko rokov má najstarší súrodenec a koľko zase najmladší? Majú k sebe decká od tej istej mamy bližšie? Považujú sa vôbec deti od rozdielnych mám za súrodencov? Otázok bolo kvantum a Kaye sa ich postupne snažil zodpovedať všetky.

Do jedného domu by sa určite nezmestili

Jednou z najčastejších otázok bolo, kde bývajú. Takmer dvesto ľudí by sa totiž do klasického rodinného domu muselo naskladať ako kocky v tetrise, a keďže chalan nevyzerá, že by mal permanentne seknuté v krku, toto očividne nebola realita. „Máme niekoľko domov, všetky vedľa seba. V hlavnej oblasti je ich šesť,“ prezrádza Kaye.

@kayezer0

Reply to @3.crows.in.a.trenchcoat have any more questions? Put them down below #flds #exmo #exmormon #foryoupage #fyp #polygamy

♬ Intro – The xx

Taktiež dodal, že niektoré domy sú vyhradené pre určité vekové skupiny. „Jeden čas som žil v dome pre tínedžerov, ktorý mal prezývku Motel. Bola to sranda. Kopec tínedžerov na jednom mieste, takže to bola jedna veľká párty,“ hovorí Kaye. Okrem vlastnej „dediny“ mali deti z tejto rodiny aj privátnu školu, kam prakticky chodili len oni. Rozdelení boli do tried a podľa Kayových slov to bolo ako klasická škola, s tým rozdielom, že „nikto nebol do nikoho platonicky zamilovaný“. Pochopiteľne.

Mená svojich súrodencov pozná, no z hlavy by ich vymenovať nevedel

„To je hádam nemožné,“ smeje sa v jednom z videí Kaye. V ďalšom vysvetľuje, že jeho najstarší súrodenec má 44 rokov, zatiaľ čo ten najmladší len rok. „Ak vezmeme do úvahy toto časové rozpätie a počet detí, zistíme, že každý rok pribudli do našej rodiny tri nové prírastky. Len si to predstavte – mať každý rok troch nových súrodencov,“ hovorí chalan.

@kayezer0

Have any questions about growing up in the flds cult? Ask me. #cult #flds #exmormon #fyp #foryoupage

♬ Prisoner (feat. Dua Lipa) – Miley Cyrus

Zdroj: kayezer0 / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
31
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Filmoví a seriáloví súrodenci, medzi ktorými to v skutočnom živote iskrilo


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME