Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Každý z nás má na konte celkom slušnú plejádu trapasov, ktoré nám o tretej ráno kradnú spánok. Možno si raz poprial čašníkovi dobrú chuť alebo ťahal dvere, na ktorých bolo napísané tlačiť, a periférne zahliadol, ako sa náhodný okoloidúci snaží nezadrhnúť od smiechu. Prípadne si naskočil do cudzieho auta v domnienke, že je to tvoj taxík, a z omylu ťa vyviedol až nechápavý pohľad šoféra, ktorý v tej rane nevedel, ako ti slušne naznačiť, nech láskavo deportuješ svoju ctenú zadnicu z jeho auta.

Jasné, nič z toho nie je príjemné. Nie sú to veci, ktoré si capneš do životopisu a rozhodne sa nimi jedného dňa nebudeš chváliť vnúčatám, ale nie je to zase také zlé. Fakt nie. Aspoň si totiž nenapísal na podporu online zoznamky a nepýtal sa ich, či nemajú poruchu, lebo nikto, komu si swipol doprava, neswipol doprava tebe. Ako tento chalan.

Shutterstock

Slečna menom Jade, ktorá na TikToku vystupuje ako @jadeswildparty29, sa nedávno podelila o úsmevný zážitok svojho frajera. Predtým, ako na internetovej zoznamke Bumble narazil na ňu, totiž nemal veľké šťastie, a fakt, že sa naozaj nepáči ani jednej jedinej osobe, mu akosi nesedel. Nie je predsa najškaredší, povedal si, a v snahe prísť celej veci na koreň kontaktoval podporu.

Chalan si myslel, že má na profile glitch

„V poslednej dobe som bol na aplikácii celkom aktívny a obávam sa, že s mojím profilom nie je niečo v poriadku,“ píše chalan v maile. „Dnes som swipol doprava pri každom jednom človeku, ktorého mi to ponúklo, a nemal som ani jeden jediný match. Nehovorím, že som najkrajší, ale môj kamoš Peter vyzerá ako jedno z tých deciek vo filme The Goonies a aj on má viac matchov ako ja,“ sťažuje sa chudák chlapec, ešte netušiac, že práve pácha spoločenskú samovraždu.

@jadeswildparty29

guys here it is again I had to remake #MakingTheCut #SummerMashup #grwn

♬ ahAAAAA HAHAAAA – ryn, the mean lesbian wifeguy

Ako totiž vysvitlo z odpovede zoznamky, jeho účet žiadny problém nemá. Jednoducho asi nikoho neohúril. „Podľa našich informácií je s vaším profilom všetko v poriadku,“ odpísala mu pracovníčka podpory Sarah. „Pamätajte, že čím viac času strávite na aplikácii, tým je väčšia šanca, že nájdete svoj match,“ hovorí Sarah a zároveň nespokojnému klientovi radí, aby si do profilu pridal viac fotografií v lepšej kvalite. To by, podľa nej, mohlo jeho šance rapídne zvýšiť.

Zdroj: jadeswildparty29 / TikTok


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť