Chalan napísal tú istú baliacu hlášku dvom babám na zoznamke. Netušil, že spolu bývajú

A takto to celé dopadlo…

Zdroj: Josh Felise / Unsplash

Existuje milión spôsobov, ako pochovať konverzáciu hneď v úvode a obohrané baliace hlášky sú jedným z nich. Pýtať sa ženy, či spadla z neba, lebo vyzerá ako anjel alebo, či je jej otec terorista, keď stvoril takú bombu, je klišé, o ktoré nikto, ale naozaj nikto, nestojí. Niektorí chlapci to odmietajú prijať a siahajú po overených formulkách zas a znova v nádeji, že sa nakoniec predsa nejaká chytí.

Iní zase nie. Tí pochopili, že ženy, hoci aj tie na internetových zoznamkách, predsa len majú viac ako dve funkčné mozgové bunky a takéto prvoplánové ťahy na nich fungovať nebudú. Jedným z nich je aj Trenton. Chalanisko skúšal šťastie na Tinderi už nejaký ten piatok a za ten čas vycibril svoju schopnosť zbaliť ženu na prvú správu takmer k dokonalosti.

Pre potenciálne obete pripravil niečo nepriestrelné, na čo sa jednoducho nedá neodpísať: „Predstav si toto. Sme dvaja cudzí ľudia, nakupujeme v obchode a náhodne sa nám podarí nadviazať očný kontakt. Mám ruky plné limetiek a vôbec sa mi nedarí ich všetky udržať. Padajú mi na zem, jedna doprava, druhá zase doľava, až sa jedna odkotúľa priamo k tebe.“ Zatiaľ nič moc, ale počkajte si.

S popisom „končím s Tinderom“ zverejnil Trenton tieto správy na svoj Twitter

„Pribehneš ku mne aj limetkou v ruke, snažíš sa mi pomôcť a ja sa ti zadívam hlboko do očí a poviem: Prepáč, som naprd v zbieraní limetiek.“ To je koniec, a stále nič moc, však? Samozrejme, pretože slovenčina zabila akýkoľvek pokus o vtip a teraz je jasné, že v našej domovine by Trenton s touto milou nákupnou historkou určite neuspel. Pointa je v tom, v že správa v origináli končí slovami „sorry, I’m bad at pickup limes“ čo je slovná hračka pre „pickup lines“.

Tí bilingválni z nás musia uznať, že to bolo šikovné. A možno by to aj vážne zabralo, keby to Trenton neposlal dvom dievčatám naraz… a keby tieto dve dievčatá neboli zhodou okolností ešte aj spolubývajúce. Zákon schválnosti alebo zvrátený zmysel pre humor nášmu vesmíru vlastný, volajte to, ako chcete.

Fail Nick Young GIF - Find & Share on GIPHY

„Okej, toto bolo fakt dobré. Myslím, že si zaslúžiš moje číslo,“ odpísala prvá z nich a na prvý pohľad sa teda zdalo, že sa to vyvíja správnym smerom. Trentonova radosť však spľasla rovnako rýchlo, ako vzplanula. Problém začal šípiť v momente, keď mu aj druhá slečna odpísala presne to isté. A následne mu obe z nich poslali známy Vine, ktorý sa volá „and they were roommates“.

Chalanisko veľmi rýchlo pochopil, že z toho nič nebude, tak skúsil šťastie aspoň na internete. A podarilo sa. So svojou nešťastnou historkou sa za krátky čas stal virálom a jeho zoznamovací fail už na Twitteri zdieľalo takmer pol milióna ľudí. Otázne je, či je presne toto ten druh publicity, o ktorý Trenton stál… ale možno budú ženy na sociálnych sieťach o čosi benevolentnejšie, ocenia jeho snahu a ešte mu nakoniec aj dajú šancu.

Wolf Of Wall Street GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: aspaswivel / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy učiteľov, na ktorých počas študentských rokov natrafí každý z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME