Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Chalan našiel kreatívny spôsob, ako si písať s priateľkou, ktorá po večierke nemôže používať mobil

Mladí si vždy nájdu cestu.


Staršia generácia si nepochybne myslí, že vďaka výdobytkom modernej doby je dnešná mládež čoraz blbšia a blbšia. Nevedia počítať, lebo majú kalkulačku, písať, lebo majú autocorrect, a určite nemajú ani tucha, ako určiť svetovú stranu podľa toho, kde na strome rastie mach. No pravdou je, že vedia veľa iných vecí, a práve tieto výdobytky im umožňujú naplno prejaviť svoj kreatívny potenciál.

Tento mladý muž je toho jasným dôkazom. MacGyver bol super, ale mladší brat slečny, ktorá na TikToku vystupuje ako @kyjarvis96, sa pokojne môže radiť medzi jeho ekvivalenty 21. storočia. Našiel totiž šikovný spôsob, ako komunikovať so svojou priateľkou aj napriek tomu, že po deviatej už má oficiálny zákaz používať telefón. A internet jeho vynaliezavosť patrične ocenil.

Píšu si aj bez sociálnych sietí

Po deviatej žiadny telefón, znelo prísne nariadenie zhora, no ako sa zdá, žiadny rodičovský zákaz nemôže stáť v ceste láske dvoch hormónmi ovládaných pubertiakov. „Priateľka môjho mladšieho brata nesmie večer používať mobil,“ píše slečna vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako 1,5 milióna zhliadnutí. „Tak si píšu cez Google dokumenty.“

Brilantné. Povedzme si na rovinu – aj keby ti vaši chceli večer zhabať všetku elektroniku a preventívne hodiť wifi router z okna, určite by si nedovolili stáť v ceste tvojmu vzdelávaniu. Presne na túto skutočnosť sa spoliehal aj mladý párik. Slečna sa teda tvári, že po nociach usilovne dopisuje školské zadania a len ľudia na internete (a jej frajer, pochopiteľne) tušia, čo sa deje na pozadí.

Ako sme už spomínali, video veľmi rýchlo obehlo značnú časť internetu a nahromadilo sa pod ním množstvo pozitívnych komentárov. „Toto je tá najrozkošnejšia vec, akú som dnes videla,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich. „Pubertiaci si vždy nájdu cestu. Vždy,“ dodal zase niekto ďalší. A čo ty? Čo najbláznivejšie si kedy urobil kvôli svojej školskej láske?

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť