Chalan odhaľuje výhody práce vo Facebooku. Jednou z nich je tento parádny automat

Potrebuješ príslušenstvo k elektronike? Nech sa páči. Bude to… zadarmo?

Zdroj: Shutterstock

Niektorí šéfovia nemajú štipku chrbtovej kosti. Plat ti okresajú na minimum, ksichtia sa vždy, keď odídeš na PN-ku a, nedajbože, aby si si zobral platenú dovolenku, veď na to nemajú kapacity. Je úplne jedno, že majú ročný obrat v stovkách tisícov – stále sa budú tváriť, že firma trie biedu a ak budeš k výkonu svojej profesie potrebovať niečo extra, nebude toho, kto by ti to zabezpečil. 

Našťastie, nie všetci sú takí a je fajn vedieť, že aspoň svetová elita nemá svojich zamestnancov úplne v paži. Napríklad Facebook. Chalan menom Patrick, ktorý na TikToku vystupuje ako @tapforinsight, sa na sociálnej sieti delí o útržky zo svojej (teraz už bývalej) práce, v ktorej si na podmienky teda rozhodne nemohol sťažovať.

Na pohovor sa dostal len vďaka šťastiu. „Zavolal mi akýsi personalista, že Facebook hľadá projektového manažéra. Tak veľmi som chcel ten džob, že som išiel na LinkedIn, zozbieral nejaké certifikáty a vďaka nim si ma napokon pozvali,“ vysvetľuje bývalý robotník v jednom zo svojich videí. V ďalších zase popisuje, koľko netradičných výhod mu miesto prinieslo. 

Automat so všetkým potrebným príslušenstvom

„Najlepšia vec na práci vo Facebooku? Tento automat,“ hovorí Patrick. Podľa jeho slov má každý zamestnanec prístup k automatu, v ktorom sa nachádza všetko potrebné príslušenstvo. Klávesnice, myši, slúchadlá či nabíjačky – nech už si počas práce potreboval čokoľvek, nemusel si čakať, až ti to niekto objedná. Mohol si si to jednoducho zobrať a bolo to celkom zadarmo.

@tapforinsight

#fyp #foryoupage #facebook #careeradvice

♬ Kiss Me More (feat. SZA) – Doja Cat

Ďalším neoceniteľným plusom bolo jedlo zdarma. Je dobre známe, že prestížne firmy ako Google či práve Facebook ponúkajú zamestnancom neobmedzené množstvo chutného jedla. Zadarmo, pochopiteľne. „Ako je možné, že všetci, čo tam pracujú, nie sú obézni?“ spýtal sa Patricka jeden z jeho sledovateľov.

Na to mal chalan veľmi jednoduchú odpoveď. Sú. Teda minimálne spočiatku. „Noví zamestnanci vždy priberú, ja som nebol výnimka. Len sa pozrite na tú pneumatiku okolo brucha,“ prezrádza v ďalšom videu. „Volajú to Facebook 15, lebo takmer každý nový zamestnanec vďaka jedlu zadarmo priberie 15 kíl.“ 

@tapforinsight

Reply to @giantjuggernaut #facebook #fb #careeradvice #careertiktok

♬ Kiss Me More (feat. SZA) – Doja Cat

Zdroj: tapforinsight / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 otrepaných vtipov, ktoré vychádzajú z úplne nepravdivých stereotypov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME