Chalan otvoril vonkajšie dvere a vykročil do prázdna. Šialená bývalá mu pripravila nemilé prekvapenie!

Taká veranda sa predsa vždy zíde.

Vieš si predstaviť, že sa ráno zobudíš, ideš si dať spokojne na svoju verandu rannú cigaretku a namiesto toho skončíš pootĺkaný v hromade špiny, štrku a bahna? Že radšej nie? Presne to sa stalo tomuto mladému chalanovi. 

Chlapík z Detroitu sa jedného rána zobudil a ako je jeho zvykom, išiel si hneď zapáliť pred vchod, no tam, kde mala byť jeho veranda, bola len 2-metrová jama. Tradiční zlodeji sa väčšinou zameriavajú na krádeže elektroniky či automobilov, no počuli ste už o krádeži verandy?

„Niekto ukradol moju vy*ebanú verandu – otvoril som dvere a VYPADOL, v Detroite nemôžeš mať ani h*vno.“

„Žil som v tom dome len nejaké dva mesiace, keď mi zrazu 25. mája zmizla veranda. Všimol som si to ráno, keď som sa zobudil a išiel som si zapáliť. Vyšiel som von cez zadné dvere a skôr, ako som sa stihol spamätať alebo zasvietiť lampu som ležal v špine o dva metre nižšie na zemi. Netuším, komu mohlo niečo podobné napadnúť, no podozrenie spadá na moju šialenú expriateľku, pretože v piatok večer som organizoval párty a ona nebola pozvaná. Nikdy som sa necítil zmätenejší, ako keď som tam dolu ležal a len som sa pýtal sám seba, že ako je toto vôbec možné. No teraz mi ostalo už len pár modrín a zábavná historka,“ vyjadril sa Antonio.

Antonio Silva / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1703525073100311&set=a.139148326204668.26698.100003285045078&type=3&theater)

Antonio zdieľal svoju komickú stratu na sociálnych sieťach a ohlasy od desiatok tisíc ľudí a médií naozaj nečakal. Veď koho by nepobavil fakt, že niekomu len tak ukradli verandu. Šokovaní boli aj jeho kamaráti a rodina, ktorí príspevku najprv ani nechceli veriť.

„Dôvod, prečo si myslím, že v tom má prsty moja bývalá je taký, že ma neprestáva prenasledovať a snaží sa odohnať každé dievča, s ktorým sa čo i len rozprávam. Preto ju určite nahnevalo, že som poriadal párty, na ktorej boli samozrejme aj ženy. No keď som sa jej priamo spýtal, či je to jej práca, tak mi len povedala: „Ty si ale riadne sprostý, načo by ti niekto kradol pos*atú verandu?!“

A aké plynie z tohoto príbehu ponaučenie? Dávajte si pozor na šialených bývalých a nefajčite!

Zdroj: Unilad
Titulná fotka: Antonio Silva / facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vedci skúmali 4-tisíc metrov hlboký oceán a toto sú najčudnejšie zvieratá, ktoré tam našli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME