Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Nepísané spoločenské pravidlo číslo jedna – netreba sa vyjadrovať ku všetkému. Či už je niekto desať rokov single, kupuje si siedmeho psa alebo váži o dvadsať kilo viac, ako je všeobecne prijateľné, to nie je tvoja vec. Tak do nich nepchaj nos, ak po ňom nechceš dostať. No ako to už vo svete chodí, pravidlá sú na to, aby sa porušovali a o tých nepísaných to platí ešte dvojnásobne.

Ľudia majú názory, veľa názorov a s nimi aj bytostnú potrebu sa o ne deliť. A presne takí ľudia potom vychovávajú deti, ktoré podobné taktiky preberajú a robia spolužiakom v škole či škôlke zo života peklo na zemi. S jedným takým prvotriednym „zasr*nom“ mala tú česť aj slečna menom Daniela.

Mala vtedy zhruba dvanásť a neznámy chalan z triedy neodolal pokušeniu rýpnuť si do jej decentne zaguľatenej postavy. Teraz, o niekoľko rokov neskôr, sa jej do života predral opäť a vznikla z toho pomerne vtipná konverzácia, ktorá jasne dokazuje, že ženy sú ako slony. Nikdy nezabúdajú.

Po tom, čo Daniela pridala do instagram story niekoľko svojich selfíčok, sa jej chalan ozval. Najprv len zástupom slintajúcich smajlíkov a potom aj s komplimentom: „Z každého uhla si pekná.“ Presne to bola tá príležitosť, na ktorú celé tie roky čakala. A teraz si ju rozhodne neplánovala nechať ujsť.

„V siedmej triede si sa mi vysmieval, že som tučná a ponížil si ma kvôli tomu pred celou triedou. Spadla som na zem a ty si predstieral, že ide zemetrasenie,“ osviežila chalanovi pamäť. „Takže sa pakuj preč z mojich správ,“ zaklincovala to celé a očividne to fungovalo, keďže sa feši už nezmohol na žiadnu odpoveď.

O celú výmenu názorov – ak to tak vôbec možno nazvať – sa podelila na svojom Twitteri. Tam sa z príspevku stal okamžitý virál, ktorý sa momentálne pýši takmer pol miliónom lajkov. Okrem toho bolo z komentárov viac než jasné, že Daniela nie je jediná, ktorá má takúto skúsenosť. Ozvali sa aj ďalšie dievčatá, ktorým sa zrazu snažia podliezať chlapci, ktorí ich kedysi kruto vysmiali.

Jednou z nich bola aj Lily. Tá zverejnila screenshot instagramového komentáru, na ktorý pôvodne ani nechcela odpisovať. „Pre mňa si bola vždy nádherná,“ písal jej ktosi, kto má očividne pamäť ako akváriová rybička. Nakoniec sa však rozhodla uštedriť mu odpoveď: „Asi si to nepamätáš, ale na strednej si ma prezýval tučná veľryba a snažil si sa mi zničiť maturitný ples.“ Tak, kamoško, a máš to.

Zdroj: ayyydaniela / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť