Chalan sa jej v škole posmieval, teraz ju chcel zbaliť. Dievča mu to poriadne natrelo

Ženy sú ako slony – nikdy nezabúdajú.

Zdroj: © Shutterstock

Nepísané spoločenské pravidlo číslo jedna – netreba sa vyjadrovať ku všetkému. Či už je niekto desať rokov single, kupuje si siedmeho psa alebo váži o dvadsať kilo viac, ako je všeobecne prijateľné, to nie je tvoja vec. Tak do nich nepchaj nos, ak po ňom nechceš dostať. No ako to už vo svete chodí, pravidlá sú na to, aby sa porušovali a o tých nepísaných to platí ešte dvojnásobne.

Ľudia majú názory, veľa názorov a s nimi aj bytostnú potrebu sa o ne deliť. A presne takí ľudia potom vychovávajú deti, ktoré podobné taktiky preberajú a robia spolužiakom v škole či škôlke zo života peklo na zemi. S jedným takým prvotriednym „zasr*nom“ mala tú česť aj slečna menom Daniela.

Mala vtedy zhruba dvanásť a neznámy chalan z triedy neodolal pokušeniu rýpnuť si do jej decentne zaguľatenej postavy. Teraz, o niekoľko rokov neskôr, sa jej do života predral opäť a vznikla z toho pomerne vtipná konverzácia, ktorá jasne dokazuje, že ženy sú ako slony. Nikdy nezabúdajú.

Po tom, čo Daniela pridala do instagram story niekoľko svojich selfíčok, sa jej chalan ozval. Najprv len zástupom slintajúcich smajlíkov a potom aj s komplimentom: „Z každého uhla si pekná.“ Presne to bola tá príležitosť, na ktorú celé tie roky čakala. A teraz si ju rozhodne neplánovala nechať ujsť.

„V siedmej triede si sa mi vysmieval, že som tučná a ponížil si ma kvôli tomu pred celou triedou. Spadla som na zem a ty si predstieral, že ide zemetrasenie,“ osviežila chalanovi pamäť. „Takže sa pakuj preč z mojich správ,“ zaklincovala to celé a očividne to fungovalo, keďže sa feši už nezmohol na žiadnu odpoveď.

O celú výmenu názorov – ak to tak vôbec možno nazvať – sa podelila na svojom Twitteri. Tam sa z príspevku stal okamžitý virál, ktorý sa momentálne pýši takmer pol miliónom lajkov. Okrem toho bolo z komentárov viac než jasné, že Daniela nie je jediná, ktorá má takúto skúsenosť. Ozvali sa aj ďalšie dievčatá, ktorým sa zrazu snažia podliezať chlapci, ktorí ich kedysi kruto vysmiali.

Jednou z nich bola aj Lily. Tá zverejnila screenshot instagramového komentáru, na ktorý pôvodne ani nechcela odpisovať. „Pre mňa si bola vždy nádherná,“ písal jej ktosi, kto má očividne pamäť ako akváriová rybička. Nakoniec sa však rozhodla uštedriť mu odpoveď: „Asi si to nepamätáš, ale na strednej si ma prezýval tučná veľryba a snažil si sa mi zničiť maturitný ples.“ Tak, kamoško, a máš to.

Zdroj: ayyydaniela / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
37
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
139
Haha
Woow Woow
19
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
11 svetoznámych miest, ktoré majú svoju dvojičku aj na Slovensku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME