Chalan sa pomocou Snapchat filtra premenil na dievča: Na online zoznamke skóroval

O nápadníkov nemal núdzu

Zdroj: Pixabay

Snapchatové filtre sú drogou mladej generácie. Zmeniť si fasádu jedným ťukom za pár sekúnd je návykové, tak prečo to nerobiť? Veď je to rýchle, efektívne, a hlavne, zadarmo. Sociálne siete sú samé zajačie uško, psí ňufák, koruna z kvietkov a jeden už ani nevie, kde končí filter a začína realita.

To, ako kvalitne vedia filtre balamutiť naše hlavy, dokázal drobný experiment britského mladíka Jakea Askewa. 20-ročný chalanisko sa pomocou jedného z nich premenil na nežnejšie pohlavie. Výsledok bol veľmi dôveryhodný a z mladého chlapca vznikla veľmi pôvabná mladá slečna.

Svoje ženské alterego pomenoval Jessica a jej čaro sa rozhodol otestovať v praxi. Zobral ju teda na bojové pole jednej z najpopulárnejších online zoznamiek – Tinder. Vytvoril jej klasický profil, ktorý nechal pomerne skúpy. Jediné informácie boli o veku, 19 rokov, a vysokej škole, ktorú akože Jessica navštevuje.

Po tomto kroku neostávalo iné, než čakať, či sa niekto z potenciálnych nápadníkov chytí na lep a kúzlu neexistujúcej krásky podľahne. Netrvalo to dlho. O niekoľko chvíľ neskôr sa mohol jej profil pýšiť vyše 1500 ctiteľmi, ktoré Jake pretavil na 400 matchov. Otázne bolo, či sa niektorý z nich pochlapí a odhodlá sa naštartovať konverzáciu, no v tejto fáze už asi vieme, ako to dopadlo.

Jake mal unikátnu možnosť nahliadnuť do sveta internetového zoznamovania zo ženského uhla pohľadu a zistil presne to, čo sme všetci očakávali. Niektorí chlapi sú prasce. Chlapík sa stretol s takými, ktorí veľmi okato narážali na svoje „klobásky“, s takými, ktorí mali záujem o orálne či análne uspokojenie, a aj s takými, ktorí siahli po veľmi netaktných baliacich hláškach.

Jake Askew / Twitter (https://twitter.com/J_Askew/status/1127156794063716353)

„Si ako nádherný obraz. Veľmi rád by som ťa oprel o stenu,“ bola jedna z nich. Wau, ženské dvorenie sa rokmi naozaj vycibrilo na… čokoľvek, čo táto fráza chcela byť. Jake nečakal, že jeho vtipný experiment vyvrcholí vyše tisíckou lačných chlapov, ktorí by jeho nežnú verziu radi osúložili, a vidíte… svet je plný prekvapení. Najmä ten internetový.

Zdroje: ladbible.com, unilad.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výhody a nevýhody života v našom hlavnom meste, o ktorých si možno nevedel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME