Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Snapchatové filtre sú drogou mladej generácie. Zmeniť si fasádu jedným ťukom za pár sekúnd je návykové, tak prečo to nerobiť? Veď je to rýchle, efektívne, a hlavne, zadarmo. Sociálne siete sú samé zajačie uško, psí ňufák, koruna z kvietkov a jeden už ani nevie, kde končí filter a začína realita.

To, ako kvalitne vedia filtre balamutiť naše hlavy, dokázal drobný experiment britského mladíka Jakea Askewa. 20-ročný chalanisko sa pomocou jedného z nich premenil na nežnejšie pohlavie. Výsledok bol veľmi dôveryhodný a z mladého chlapca vznikla veľmi pôvabná mladá slečna.

Svoje ženské alterego pomenoval Jessica a jej čaro sa rozhodol otestovať v praxi. Zobral ju teda na bojové pole jednej z najpopulárnejších online zoznamiek – Tinder. Vytvoril jej klasický profil, ktorý nechal pomerne skúpy. Jediné informácie boli o veku, 19 rokov, a vysokej škole, ktorú akože Jessica navštevuje.

Po tomto kroku neostávalo iné, než čakať, či sa niekto z potenciálnych nápadníkov chytí na lep a kúzlu neexistujúcej krásky podľahne. Netrvalo to dlho. O niekoľko chvíľ neskôr sa mohol jej profil pýšiť vyše 1500 ctiteľmi, ktoré Jake pretavil na 400 matchov. Otázne bolo, či sa niektorý z nich pochlapí a odhodlá sa naštartovať konverzáciu, no v tejto fáze už asi vieme, ako to dopadlo.

Jake mal unikátnu možnosť nahliadnuť do sveta internetového zoznamovania zo ženského uhla pohľadu a zistil presne to, čo sme všetci očakávali. Niektorí chlapi sú prasce. Chlapík sa stretol s takými, ktorí veľmi okato narážali na svoje „klobásky“, s takými, ktorí mali záujem o orálne či análne uspokojenie, a aj s takými, ktorí siahli po veľmi netaktných baliacich hláškach.

Jake Askew / Twitter (https://twitter.com/J_Askew/status/1127156794063716353)

„Si ako nádherný obraz. Veľmi rád by som ťa oprel o stenu,“ bola jedna z nich. Wau, ženské dvorenie sa rokmi naozaj vycibrilo na… čokoľvek, čo táto fráza chcela byť. Jake nečakal, že jeho vtipný experiment vyvrcholí vyše tisíckou lačných chlapov, ktorí by jeho nežnú verziu radi osúložili, a vidíte… svet je plný prekvapení. Najmä ten internetový.

Zdroje: ladbible.com, unilad.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.