Chalan sa rozhodol získať obrovský bicák za každú cenu. Teraz mu hrozí amputácia alebo smrť!

Toto doma neskúšajte!

Iba 21-ročný Kiril Terešin z ruského Pjatigorsku nedávno získal dve veci, po ktorých túžil dlhé roky – obrovský biceps a internetovú popularitu. Mladý muž nie je ani atlét, ani kulturista. Skôr by sa ho dalo nazvať mladým chemikom a doktorom – samoukom. Po nebezpečných experimentoch s chemikáliami chalanove bicáky momentálne vyzerajú ako gravidná prasnica. Ruské médiá ich pomenovali „ruky-bazuky“.

https://www.instagram.com/s_1_a_c_k_3_r/

V televíznej talkshow sa Kiril priznal k niečomu, čo asi každý očakával – kedysi trpel komplexami zo svojej chudej postavy. Preto hľadal spôsoby, ako nabrať na váhe a vybudovať si mužskú figúru. Jeho prvé kroky viedli celkom logicky do posilky. Makačka zrejme prinášala výsledky a o to viac potom bolelo, keď ho o všetok progres pripravila služba v armáde – schudol desať kilogramov. Na toto si treba spomenúť, keď niekto bude tvrdiť, že armáda robí z chlapcov poriadnych chlapov.

https://www.instagram.com/s_1_a_c_k_3_r/

Utrápený pohľad mačky hovorí za všetko

Po návrate do civilu Kirila šokoval pohľad na vlastnú postavu. V zúfalstve sa snažil nájsť čo najrýchlejší spôsob, akým by sa dokázal poriadne napumpovať. Ako vhodné riešenie sa mu javilo použitie chemického prípravku synthol. Na experimentovanie sa Kiril vrhol skutočne bezhlavo – do bicepsov si napumpoval rovno šesť litrov chemikálie. Dosiahol tým obvod 58 centimetrov. Stále ale nie je spokojný a v blízkej dobe by ho rád zväčšil na 68 centimetrov. Neskôr by chcel podobnú starostlivosť dopriať aj svojim pleciam a hrudníku.

https://www.instagram.com/s_1_a_c_k_3_r/

To ale stále nie je všetko! Kiril by svetu rád ukázal, že je skutočne „špeciálny“. Množstvu telesných úprav, ktoré má v pláne, sa vyrovná snáď len počet položiek na Nikolinom nákupnom zozname pred cestou do Parndorfu. „Svoje telo pokryjem tetovaniami, spravím si číro, a do ucha vložím zlatú náušnicu. Okrem toho budem mať jedno oko žltej farby, druhé modrej. V ústach tesáky a jazyk rozrezaný ako jašterica. V tom čase plánujem získať milión sledovateľov na Instagrame a nikdy viac už nepracovať.“

Kiril je to vľavo

Je pekné, že si mladý muž takto plánuje kariéru a má jasnú predstavu o svojej budúcnosti. Všetko staviť len na svoj výzor a internetovú slávu, ale nemusí byť ten najrozumnejší krok. Ako varujú lekári – veľmi ľahko sa môže stať, že zahrávanie sa so syntholom bude mať za následok amputáciu končatiny, mŕtvicu, či iné závažné postihnutia. Bezruký chalan s poškodením mozgu, ktorý sa o seba nevie postarať, asi nie je to, čo by na Instagrame získalo Kirilových vysnívaných milión sledovateľov. Alebo možno áno. V dnešnej dobe človek nikdy nevie…

Zdroj: kp.ru
Titulná fotka: s_1_a_c_k_3_r / instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
121
Fuuj
Fňuk Fňuk
14
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nepísané pravidlá každého fitka, ktoré by mali všetci dodržiavať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME