Chalan si objednal z e-shopu pončo. Jeho nový outfit pobavil státisíce ľudí!

Raťafák Plachta: Stratený v Texase

V dnešnej dobe pár eur a niekoľko kliknutí stačí na to, aby si nakupujúci objednal akýkoľvek tovar z druhého konca sveta. Veľa ľudí s nadšením využíva možnosť objednať si z Číny tričká s motívom Nicolasa Cagea, plyšovú figúrku víru HIV a nespočetne veľa ďalších bizarných aj menej bizarných produktov.

Aj tak sa nájde dosť skeptikov, ktorí online nákupy z mnohých dôvodov odmietajú. Najhoršie je na tom oblečenie – nedá sa vyskúšať ani ohmatať a farba a materiál môžu na fotografii vyzerať úplne inak. Navyše, každý z nás má iný pomer telesných proporcií. Stačí, že má človek troška širšie ramená alebo veľkú riť, a vec na seba neoblečie.

O skvelý argument pre všetkých odporcov online nakupovania sa postaral osemnásťročný Joshua David z Texasu. Jeho zážitok dokáže ľahko odradiť človeka od akýchkoľvek snáh nakupovať oblečenie na internete. Všetko sa to začalo, keď mladík počas noci nevedel zaspať. Za skvelý náhradný program si zvolil potulky e-shopmi, ktoré ho priviedli až k tomuto ponču.

https://pbs.twimg.com/media/DiQ0_BFUYAAzBCE.jpg:large

Joshuovi elegantný kúsok okamžite padol do oka. Navyše práve prebiehal výpredaj, a za 36 dolárov mu pončo pripadalo ako skutočne dobrá kúpa. No nekúp to! Joshua ale nie je bezhlavý nakupujúci a vie, že je dôležité, aby mu nová vec dobre sedela. Porovnal uvedenú výšku modela so svojou výškou a usúdil, že keď je nižší o necelých desať centimetrov, tak to nebude žiaden problém. Chyba!

https://twitter.com/joshxdavid/status/1018997679127441408/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1018997679127441408&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.ladbible.com%2Ffunny%2Fviral-man-orders-stylish-poncho-but-it-goes-horribly-wrong-20180718

Po doručení zásielky si chalan vyskúšal svoj nový kúsok a s prekvapením zistil, že nevyzerá ako model na obrázku. V ponči bol stratený ako prd vo vetre a pripomínal dieťa na brannom cvičení, ktorému sa ušla len dospelácka pláštenka. Keď na seba natiahol pončo, tak sa látka dokonca dotýkala dlážky.

Svojim novým lookom sa Josh pochválil na Twitteri. Príspevok rýchlo nabral popularitu a v súčasnosti sa môže pochváliť vyše 300-tisíc lajkami. Medzi pobavenými komentármi Joshua prišiel k prezývke „teplý kňaz“. Mladý Američan ale tvrdí, že aj tak sa mu pončo páči a určite ho bude nosiť. Joshua je skutočne odvážny chlapec!

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: joshxdavid / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 najlepších seriálov o silných priateľských putách, ktoré si získali naše srdcia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME