Chalan svojím monštruóznym palcom valcuje internety

Solídnych dvanásť centimetrov. Čo by iní za to dali.

Zdroj: Katya Austin / Unsplash

Predstav si, že by si sa vedel špárať palcom v nose aj za predpokladu, že by si sedel v kuchyni za stolom a tvoj nos by bol, povedzme, v kúpeľni. Absurdné? Z fyziologického hľadiska nemožné? Asi áno, ale ak na tomto svete predsa existuje niekto, komu by sa to podarilo, tak je to Jacob Pina s jeho monštruóznym prstom, ktorý… nevyzerá práve dvakrát priateľsky alebo Saxana.

20-ročný študent Roger Williams University v Bristole sa v internetovej sfére preslávil vďaka aplikácii TikTok, ktorej výpovedná hodnota je presne nula nula prd a jediné, čo plodí, sú pseudohviezdy pod zákonom na motívy Danielle Cohn. Aj napriek tejto skutočnosti sa teší stovkám miliónov užívateľov a tisíckam „kreatívnych tvorcov“, medzi ktorých teda spadá aj Jacob.

Kariéra mladého chlapca na hudobnej appke nabrala na obrátkach po tom, čo svojim 150-tisíc sledovateľom odhalil svoju telesnú anomáliu – abnormálne dlhočizný palec. Jacobov palec má vyše uctyhodných dvanásť centimetrov (konkrétnejšie je dlhý 5 palcov, no udávať ako mieru palce nám v tomto prípade príde prinajmenšom smiešne) a v skutočnosti vyzerá ešte dlhšie, ako sa z tohto údaja môže zdať. Veď, sami uznajte.

Tento palec určite žiadnu palcovú vojnu neprehrá

Chalanisko si zo svojho monštruózneho palca veľkú hlavu nerobí. Práve naopak, je naň celkom hrdý a vyťahuje ho pri každej možnej príležitosti. „Keď ľudia zbadajú môj palec, začnú šalieť a hneď si ho primeriavajú k tomu svojmu. Mne sa to páči. Je fajn byť v niečom odlišný,“ vysvetľuje Jacob v jednom zo svojich videí.

A má pravdu, na odlišnostiach nie je nič zlé… aj keď to znamená, že má človek palec ako hárok A5-ky na šírku. Okrem toho, abnormálne dlhé palce sú teraz neskutočne trendy a zakladateľkou tohto prstového hnutia nie je nikto iný ako mediálna ikona Kim Kardashian. Tá má podľa nedávnej fotografie s Kylie tiež akýsi problematický palec… alebo minimálne neschopného grafika.

Zdroj: unilad.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy spolužiakov v prvý školský deň, ktorých mal v triede každý z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME