Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Predstav si, že by si sa vedel špárať palcom v nose aj za predpokladu, že by si sedel v kuchyni za stolom a tvoj nos by bol, povedzme, v kúpeľni. Absurdné? Z fyziologického hľadiska nemožné? Asi áno, ale ak na tomto svete predsa existuje niekto, komu by sa to podarilo, tak je to Jacob Pina s jeho monštruóznym prstom, ktorý… nevyzerá práve dvakrát priateľsky alebo Saxana.

20-ročný študent Roger Williams University v Bristole sa v internetovej sfére preslávil vďaka aplikácii TikTok, ktorej výpovedná hodnota je presne nula nula prd a jediné, čo plodí, sú pseudohviezdy pod zákonom na motívy Danielle Cohn. Aj napriek tejto skutočnosti sa teší stovkám miliónov užívateľov a tisíckam „kreatívnych tvorcov“, medzi ktorých teda spadá aj Jacob.

Kariéra mladého chlapca na hudobnej appke nabrala na obrátkach po tom, čo svojim 150-tisíc sledovateľom odhalil svoju telesnú anomáliu – abnormálne dlhočizný palec. Jacobov palec má vyše uctyhodných dvanásť centimetrov (konkrétnejšie je dlhý 5 palcov, no udávať ako mieru palce nám v tomto prípade príde prinajmenšom smiešne) a v skutočnosti vyzerá ešte dlhšie, ako sa z tohto údaja môže zdať. Veď, sami uznajte.

Tento palec určite žiadnu palcovú vojnu neprehrá

Chalanisko si zo svojho monštruózneho palca veľkú hlavu nerobí. Práve naopak, je naň celkom hrdý a vyťahuje ho pri každej možnej príležitosti. „Keď ľudia zbadajú môj palec, začnú šalieť a hneď si ho primeriavajú k tomu svojmu. Mne sa to páči. Je fajn byť v niečom odlišný,“ vysvetľuje Jacob v jednom zo svojich videí.

A má pravdu, na odlišnostiach nie je nič zlé… aj keď to znamená, že má človek palec ako hárok A5-ky na šírku. Okrem toho, abnormálne dlhé palce sú teraz neskutočne trendy a zakladateľkou tohto prstového hnutia nie je nikto iný ako mediálna ikona Kim Kardashian. Tá má podľa nedávnej fotografie s Kylie tiež akýsi problematický palec… alebo minimálne neschopného grafika.

Zdroj: unilad.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť