Chalan, známy ako tvár starého huličského meme, odhalil po rokoch svoju identitu

Po desiatich rokoch celý internet konečne vie, kto prepožičal svoju tvár formátu 10 Guy.

Zdroj: 10GuyOfficial / twitter.com

Pred desiatimi rokmi vyzeral svet memes úplne inak. Kraľovali mu formáty v štýle „advice animals“, ktoré mali niekoľko spoločných znakov: text v hornej a dolnej časti písaný písmom Impact a pozadie tvorené obrázkom postavy, pre ktorú boli typické určité znaky správania.

Takýmito meme postavičkami bol napríklad sebecký Scumbag Steve alebo večný smoliar Bad Luck Brian. Ďalšie meme, na ktoré radi spomíname, je 10 Guy. Už hneď z jeho tváre je jasné, že znázorňuje typického huliča, ktorý si počas svojich stavov pletie slová a prichádza na neuveriteľné objavy.

10 rokov tajil svoju identitu

Zvláštnosťou 10 Guya je to, že napriek obrovskej popularite tohto meme formátu sa fanúšikom nikdy nepodarilo vypátrať, kto je muž, ktorý mu prepožičal svoju tvár. Náhodné zoskupenia ľudí s príliš veľa voľným časom môžu dokázať hotové divy, ak sa cez internet spoja v snahe dosiahnuť spoločný cieľ. Tu sa im to však nepodarilo.

O desať rokov neskôr, ako sa 10 Guy objavil, sa meme takmer úplne vytratilo z internetu a zostalo len v spomienkach. Vtom sa z ničoho nič prihlásil o slovo jeden britský mladík a postavil sa pred svet s tým, že on je skutočný 10 Guy.

Ponuky na spolupráce

Connor Sinclair sa pre knowyourmeme.com vyjadril, že „10 years of 10 Guy“ je ideálny čas na to, aby odhalil svoju identitu svetu. Hovorí, že dostal viaceré ponuky objaviť sa v reklamách na stolné hry alebo maškrty, všetky však odmietol. Tvrdí, že meme patrí každému a nebolo by správne spájať ho s nejakou značkou. To je charakter!

Budúci influencer?

Vyzerá to tak, že s dlhým oneskorením sa Connor pokúša využiť svoju slávu a stať sa niečím ako influencerom. Na Twitteri a na Instagrame si založil profily s názvom „10guyofficial“ a sľubuje, že už v blízkej dobe prídu veľké veci. Fanúšikovia sa môžu tešiť na predaj NFT artu originálneho meme. Zjednodušene by sa dalo povedať, že ide o unikátny kúsok digitálneho obsahu, ktorý funguje na podobnom princípe ako kryptomeny a má vysokú zberateľskú hodnotu.

Romantická zápletka

Príbeh 10 Guya má aj svoju romantickú zápletku! Napriek tomu, že široká verejnosť jeho identitu nepoznala, Connorovi sa občas stalo, že ho niekto na ulici spoznal a požiadal ho o spoločnú fotografiu. Jedným takýmto človekom bola aj Lucy, s ktorou Connor nedávno oslávil šieste výročie vzťahu. Romantika ešte nezomrela!

Zdroj: knowyourmeme.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Absurdné a šialené nálezy v second handoch a blších trhoch, ktoré ťa zaručene pobavia (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME