Chalani nečítať! 20 vecí, v ktorých sa baby najčastejšie pretvarujú

Tak takéto nechutnosti ste asi nečakali…

Už je to raz tak. Ženy sú večne označované za jemné, nežné a citlivé stvorenia. Ich éterickosť vyráža dych, ich pôvab otupuje zmysly, šarm privádza do rozpakov. Väčšina literatúry napísanej mužskou rukou, ženu opisuje ako jednu z najkomplikovanejších vecí, ktoré v živote stretol. Och, škoda že si predtým neprečítali náš článok, určite by svoj názor prehodnotili

1. Hneď ako sa zabuchnú dvere po príchode z dobrého rande, na ktorom si dala šalát, vyrabuje celú chladničku. Nie, nemá v tom systém. Sladké, slané, kyslé, vysmážané, či raw, zožerie všetko a bez kompromisu.

2. Ak má na sebe výstrih, neverili by ste tomu, koľko ho „štelovala“ pred zrkadlom a vypchávala zospodu servítkami, aby boli jej prsia v rovnakej výške. Nespravodlivá asymetria!

3. Často uvažuje nad tým, či pôjde dnes do spoločnosti a má vlastne vôbec zmysel hľadať rovnaký pár ponožiek alebo si môže ponechať ten svoj hybridný. Pretože by to bola len strata času, ak by sa dnes nikde nemusela vyzuť…

4. Pamätáš si, keď ste boli v kine a ona mala tie úzke šaty, ktoré jej robili perfektnú postavu? Naivka. Sťahovacie bombarďáky až po prsia sa na tebe smejú doteraz.

5. A čo tak chlapský mýtus, že ženy neprdia? Tak to by si ju mal počuť, keď príde domov z vášho stretnutia nafúknutá, lebo nechcela riskovať to, že by si ju počul.

6. Čo sa grgania týka, to jej ide taktiež famózne…

7. A pamätáš sa na tvoje predstavy o tom, ako spí v sexy nočnej košieľke s výrazom anjela? Asi ťa znova sklameme, pretože fantazíruješ o tomto zjave:

8. Obdivuješ to, ako sa o seba stará a jej hladko vyholené nohy? Ver, že sú oholené len do tej miery, kam si myslí, že by sa mohla tvoja ruka dostať. Smutné a nechutné, no pravdivé.

9. Ver tomu, že zatiaľčo tebe posiela krásne, retušované fotky s nežným výrazom, svojej najlepšej kamoške stihla poslať fotku zo svojho ranného pobytu na záchode.

10. A vieš, čo je pre ňu najväčším pôžitkom? Prísť domov a uvoľniť svoje dva výstavné kusy, na ktoré si celý čas zízal, z podprsenkového zajatia. A ver, že ak to doplní vyťahaným tričkom, už to nie je taký ultra sexy pohľad.

11. A ozaj, ak si sa jej pýtal, či o vašom stretnutí niekto vie a ona povedala, že určite nie… Tie správy, ktoré jej celý čas cinkali, boli zo skupiny na Whatsappe, ktorá má zhodou okolností tvoje meno a je tam jej 9 nedočkavých kamarátov, ktorí o chvíľu budú vedieť o vašom rande úplne !ale úplne! všetko.

12. Ak povie, že má bývalého na svojej profilovke len preto, lebo zostali kamaráti a naozaj si veľmi dobre vychádzajú, never jej. Buď s ním spí alebo ho stále miluje. Alebo opäť bude.

13. Ak povie, že musí z vášho stretnutia odísť skôr, lebo sa stalo niečo nečakané ako smrť jej psa a na jej instagramovom profile fotku psa nikde nenájdeš, asi druhé rande mať nebudete.

14. Ak povie, že ona sa moc nelíči a je za prirodzenosť, pričom vyzerá nejako takto:

…opäť klame.

15. Vždy, keď sa na chvíľu otočíš, začne si vyberať jedlo spomedzi zubov.

16. A pamätáš si na ten rozhovor o tvojej dobrej kamarátke a ako sa usmievala a prikyvovala hlavou, že chápe? Nie, nechápe a nechce. V mysli ju zabila už asi na 40 spôsobov a po každom piatom sa jej dostavilo značnej psychickej úľavy.

17. A ozaj, tie dlhé správy o tom, ako ťa má veľmi, preveľmi rada a aký si úžasný človek s dobrým srdcom a jej pravý kamarát… Preklad: Si fajn, no príliš škaredý, tak si prosím nerob nádeje a stopni tvoje pokusy posunúť náš vzťah kamkoľvek ďalej.

18. No a tie srdcervúce hádky a rozchody, ktorými ťa občas počastuje a ty kvôli ním nespíš celú noc. Ona sa proste niekedy naozaj veľmi, veľmi nudí a potrebuje pozornosť. Dokonca legendy vravia, že niekedy sa pri čítaní tvojich ospravedlnení a prosíkania, aby s tebou zostala, smeje.

19. Nech ťa má akokoľvek rada, občas si aj tak predstavuje sex s Johnnym Deppom.

20. A napriek tomu, že tvrdí, že má všetky svoje neresti pod kontrolou…

Titulná fotka: pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
54
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 typických problémov s vianočnými darčekmi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME