Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Do našich kín v týchto dňoch vstupuje nová snímka populárnej značky Charlieho anjeli. Akčnú komédiu tentokrát natočila Elizabeth Banks a v hlavných úlohách sa predstavia Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska.

Predtým, než vyrazíš do kina, sme pre teba ešte pripravili článok s rôznymi zaujímavosťami, ktoré ťa na premiéru dokonale naladia. Charlieho anjeli dorazili do kín už 14. novembra 2019.

1. Charlieho anjeli budú mať oproti predchádzajúcim filmom odlišné bojové scény

Celovečerné filmy z roku 2000 a 2003 sa vyznačovali aj tým, že hlavné hrdinky vôbec nepoužívali strelné zbrane. Bol to nápad vtedajšej herečky a producentky Drew Barrymore, podľa ktorej by sa mali agentky spoliehať na svoj šarm, inteligenciu a bojové umenia.

V novej verzii sa však na tomto bazírovať očividne veľmi nebude, keďže už v traileroch môžeme vidieť, že agentky sa so strelnými zbraňami rozhodne kamarátia.

Itafilm

2. Film vychádza z rovnomenného televízneho seriálu

Úplne prvýkrát sa trojica agentiek známa ako Charlieho anjeli objavila v podobe rovnomenného televízneho seriálu. Ten sa v Amerike vysielal v rokch 1976-1981 a niekoľkokrát sme sa s ním mohli stretnúť aj na slovenských televíznych staniciach.

Hlavné úlohy si v seriáli zahrali Kate Jackson, Farrah Fawcett a Jaclyn Smith. Seriál sa stal kultom a neoddeliteľnou súčasťou popkultúry. V roku 2000 sme sa dočkali prvého celovečerného filmu, ktorý režíroval McG. Hlavné úlohy stvárnili Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore. Snímka bola úspešná a v roku 2003 nasledoval sequel s podtitulom Na plný plyn.

Na úspech pôvodného seriálu a filmov sa pokúsil nadviazať aj televízny projekt Charlieho anjeli z roku 2011. Ten však bol pre nezáujem divákov zrušený už po štvrtej epizóde. Novinka od Elizabeth Banks by podľa jej slov nemala byť rebootom, ale pokračovaním filmov s Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore.

ABC

3. Pre fanúšikov budú vo filme odkazy na minulé filmy

Podľa tvorcov nebudú fanúšikovia starších filmov, prípadne televízneho seriálu sklamaní, keďže by na nich malo čakať niekoľko odkazov. Už teraz napríklad vieme, že v snímke sa objaví modrá pretekárska uniforma a nemecký outfit z Charlieho Anjelov z roku 2000. Podobných drobných odkazov by však údajne malo byť viac.

4. Bosleyho tentokrát stvárnia hneď traja herci

Pomerne veľkej zmeny sa dočkala postava Johna Bosleyho. Tento agent bol hlavným spolupracovníkom hlavnej trojice agentiek a ich priamym spojením s tajomným Charliem, ktorý bol hlavou celej organizácie. Bosley bol doteraz vždy stvárnený mužským hercom. Zdá sa, že v novej verzii dostaneme všehochuť, keďže postavy s priezviskom Bosley budú hneď tri.

V prvom rade tu je Susan Bosley (Elizabeth Banks), potom Sam Bosley (Djimon Hounsou) a Stan Bosley (Patrick Stewart). Banks je za celú históriu značky vôbec prvou ženskou herečkou, ktorá si zahrala postavu menom Bosley. Tak uvidíme, ako šikovne túto trojicu tvorcovia dokážu využiť.

Itafilm

5. O soundtrack sa postarali hviezdne mená súčasnej pop music

Na soundtracku k filmu sa podieľala slávna speváčka a skladateľka Ariana Grande, ktorá pôsobila ako jeho hlavná producentka. Okrem Grande sa na ňom podieľali aj Nicki Minaj, Miley Cyrus, Lana Del Rey či Kiana Ledé.

Zdroj: en.wikipedia.org, imdb.com

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť