Charlieho anjeli sa chystajú podmaniť si kiná. Čo potrebuješ vedieť pred premiérou?

Trojica nebezpečných krások nás pobaví v novej akčnej komédii, ktorá prichádza do kín.

Zdroj: Itafilm

Do našich kín v týchto dňoch vstupuje nová snímka populárnej značky Charlieho anjeli. Akčnú komédiu tentokrát natočila Elizabeth Banks a v hlavných úlohách sa predstavia Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska.

Predtým, než vyrazíš do kina, sme pre teba ešte pripravili článok s rôznymi zaujímavosťami, ktoré ťa na premiéru dokonale naladia. Charlieho anjeli dorazili do kín už 14. novembra 2019.

1. Charlieho anjeli budú mať oproti predchádzajúcim filmom odlišné bojové scény

Celovečerné filmy z roku 2000 a 2003 sa vyznačovali aj tým, že hlavné hrdinky vôbec nepoužívali strelné zbrane. Bol to nápad vtedajšej herečky a producentky Drew Barrymore, podľa ktorej by sa mali agentky spoliehať na svoj šarm, inteligenciu a bojové umenia.

V novej verzii sa však na tomto bazírovať očividne veľmi nebude, keďže už v traileroch môžeme vidieť, že agentky sa so strelnými zbraňami rozhodne kamarátia.

Itafilm

2. Film vychádza z rovnomenného televízneho seriálu

Úplne prvýkrát sa trojica agentiek známa ako Charlieho anjeli objavila v podobe rovnomenného televízneho seriálu. Ten sa v Amerike vysielal v rokch 1976-1981 a niekoľkokrát sme sa s ním mohli stretnúť aj na slovenských televíznych staniciach.

Hlavné úlohy si v seriáli zahrali Kate Jackson, Farrah Fawcett a Jaclyn Smith. Seriál sa stal kultom a neoddeliteľnou súčasťou popkultúry. V roku 2000 sme sa dočkali prvého celovečerného filmu, ktorý režíroval McG. Hlavné úlohy stvárnili Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore. Snímka bola úspešná a v roku 2003 nasledoval sequel s podtitulom Na plný plyn.

Na úspech pôvodného seriálu a filmov sa pokúsil nadviazať aj televízny projekt Charlieho anjeli z roku 2011. Ten však bol pre nezáujem divákov zrušený už po štvrtej epizóde. Novinka od Elizabeth Banks by podľa jej slov nemala byť rebootom, ale pokračovaním filmov s Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore.

ABC

3. Pre fanúšikov budú vo filme odkazy na minulé filmy

Podľa tvorcov nebudú fanúšikovia starších filmov, prípadne televízneho seriálu sklamaní, keďže by na nich malo čakať niekoľko odkazov. Už teraz napríklad vieme, že v snímke sa objaví modrá pretekárska uniforma a nemecký outfit z Charlieho Anjelov z roku 2000. Podobných drobných odkazov by však údajne malo byť viac.

4. Bosleyho tentokrát stvárnia hneď traja herci

Pomerne veľkej zmeny sa dočkala postava Johna Bosleyho. Tento agent bol hlavným spolupracovníkom hlavnej trojice agentiek a ich priamym spojením s tajomným Charliem, ktorý bol hlavou celej organizácie. Bosley bol doteraz vždy stvárnený mužským hercom. Zdá sa, že v novej verzii dostaneme všehochuť, keďže postavy s priezviskom Bosley budú hneď tri.

V prvom rade tu je Susan Bosley (Elizabeth Banks), potom Sam Bosley (Djimon Hounsou) a Stan Bosley (Patrick Stewart). Banks je za celú históriu značky vôbec prvou ženskou herečkou, ktorá si zahrala postavu menom Bosley. Tak uvidíme, ako šikovne túto trojicu tvorcovia dokážu využiť.

Itafilm

5. O soundtrack sa postarali hviezdne mená súčasnej pop music

Na soundtracku k filmu sa podieľala slávna speváčka a skladateľka Ariana Grande, ktorá pôsobila ako jeho hlavná producentka. Okrem Grande sa na ňom podieľali aj Nicki Minaj, Miley Cyrus, Lana Del Rey či Kiana Ledé.

Zdroj: en.wikipedia.org, imdb.com

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na ulici našli opustené šteniatko, ktorému rastie chvost na čele. Vyzerá ako z iného sveta

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME