Chcel by si, aby tvoj psík vyzeral ako potápač, kovboj alebo muž zákona?

Pedigree predstavilo SelfieStix a neskôr prišlo aj s aplikáciou.

Zdroj: ipet photo / unsplash.com

Ak máš psíka, a aj nejakú tú sociálnu sieť, vieš, že fotky so psom sú jednou z najúčinnejších metód, ako získať viac lajkov. Predpokladáme, že ty už nejaké tie skúsenosti o tom, ako sa nastylovať a vyzerať k svetu, máš.

Ale čo tvoj pes? Ten sa just pozerá kade-tade, len nie tam, kam by sa mal a určite nevydrží pózovať tých tvojich 1500 záberov, kým sa uspokojíš s tou jednou vyvolenou fotkou. Neraz sa stalo, že si to s tým fotením vzdal, pretože ďalšiu dávku slín bernardína si už riskovať nechcel.

Pedigree, výrobca krmiva pre psov, prišiel s parádnym lifehackom, ako okabátiť tieto ušaté stvorenia – predstavil Pedigree Selfie Stix. Po tom, čo zožala na Novom Zélande úspech, si našla nadšencov aj v USA a v Európe.

Pedigree Selfie Stix je špeciálna súčiastka, ktorú si jednoducho pripevníš na mobil priamo nad kameru. Do nej potom umiestniš dobrotu pre psíka, ktorá zaručí, že sa bude pozerať presne tam, kde chceš. Tento rok Pedigree posunul level ešte vyššie a pre iOS zariadenia predstavil aplikáciu Pedigree DentaStix Studios, kde si môžeš vyberať z rôznych filtrov určených pre psíkov.

Aplikácia je schopná rozoznať tvár psíka vďaka množstvu fotografií rôznych plemien, ktoré do nej Pedigree nahral pred spustením. Filtre teda sedia dokonalo a z fotiek sú parádne kúsky hodné pridania na sociálnu sieť – ich majiteľov alebo aj na ich vlastnú. Čo viac dodať – ak sa vám cez túto apku podarí svojmu štvornohému miláčikovi spraviť nejakú fotku, určite sa s ňou s nami podeľte.

Zdroje: adage.com, marketingmag.com.au

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia priniesli na veterinu raneného exotického vtáka: vysvitlo, že je to niečo úplne iné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME