Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Väčšina z nás má nejaké tie predstavy o svojom bývaní snov. Niekto možno túži po veľkom dome s bazénom, záhradou či altánkom, a ďalší má zase trošku netradičnejšie túžby, ako napríklad domček na strome.

No keby si náhodou zatúžil po byte, ako mal sympaťák SpongeBob, tvoje sny sa už môžu stať realitou. Jeden hotel v Dominikánskej republike, o ktorom píše portál The Real Deal, prenajíma bývanie, ako keby stvorené pre všetkých milovníkov tejto žltej animovanej postavičky. Nájsť takýto bytík by dalo určite zabrať aj Vladkovi Voštinárovi.

View this post on Instagram

Host with the most. #NickResortPuntaCana

A post shared by Nickelodeon Resort Punta Cana (@nickresortpuntacana) on

Život ako z rozprávky

Gýčová replika sa nachádza v päťhviezdičkovom hoteli Nickelodeon Hotels & Resorts, ktorý sídli v letovisku Punta Cana v Dominikánskej republike. Síce tento luxusný apartmán nie je, z pochopiteľných dôvodov, situovaný pod morskou hladinou, no inak sa takmer navlas podobá ikonickému bývaniu SpongeBoba.

Hostia majú k dispozícii aj súkromných komorníkov, ktorí sa, našťastie, hýbu oveľa rýchlejšie ako slimák Gary. Hotel poskytuje prvotriedne služby – pred vstupom do rezortu vám dajú vyplniť dotazník, kde máte možnosť napísať všetky svoje priania, ktoré sa vám zamestnanci budú snažiť počas vášho pobytu splniť.

Nie je to lacný špás

Luxusný apartmán v tvare ananásu má rozlohu 140 m². Vo vnútri sa nachádzajú dve spálne a gýčové zariadenie. Čaká vás tam i nafukovacie kreslo, televízor, aký mal SpongeBob, a aj slimák Gary v životnej veľkosti.

Po prenajatí apartmánu budete mať k dispozícii aj súkromný bazén. Samozrejme, suma za jednu noc je taktiež exkluzívna. Za noc prežitú v ananáse si totiž zaplatíte cca 3500 eur. Či to stojí za tie peniaze, už posúďte sami…

View this post on Instagram

Host with the most. #NickResortPuntaCana

A post shared by Nickelodeon Resort Punta Cana (@nickresortpuntacana) on

Zdroj: therealdeal.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.