Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Istý Andy Hicks sa rozhodol prekvapiť svoju rodinu a upiecť chutný brownie koláč v takzvanom pomalom hrnci. Lenže jeho šľachetné úmysly narazili na tvrdú realitu. Andy svoj nešťastný kulinársky pokus zverejnil vo facebookovej skupine Crockpot/Slow Cooker Recipes & Tips.

Brownie sa tak úplne nepodaril

Na kratučkom videu môžeš vidieť, že jeho brownie stvrdol ako kameň a nešťastný Andy ho trieska o radiátor. Zároveň sa ostatných užívateľov pýtal: „Čo sa, dočerta, mohlo pokaziť? Postupoval som presne podľa inštrukcií v recepte,“ napísal.

Avšak, asi po hodine si podľa vlastných slov uvedomil, že jeho brownie nevyzerá tak, ako by mal. Keď však svoj pomalý hrniec vypol a chcel zistiť, v čom je problém, jeho brownie začal v dôsledku chladnutia rýchlo tvrdnúť na kameň.

Uverejnil používateľ Andy Hicks Pondelok 8. júna 2020

Jesť sa to nedá, ale využite sa nájde!

Napokon z neho síce vyšiel produkt, ktorý je nepožívateľný, ale aspoň ho možno využiť ako tehlu do záhradky, vešiak na kabáty či dekoratívny predmet. Zdá sa, že Andy postupoval podľa receptu od Jamieho Olivera, keďže si neodpustil lakonickú poznámku, ktorou chcel vystríhať ďalších kuchárov: „Nedôverujte Jamiemu Oliverovi!

Netreba asi zdôrazňovať, že táto kuchárska katastrofa sa stretla s veľkým pobavením iných členov skupiny. Užívateľov Andyho pokus podľa ich vlastných slov nahlas rozosmial. Jedna komentujúca prezradila, že sa začala smiať tak, že si udrela hlavu o ohrievač vzduchu.

Iná zase dodala, že svojím smiechom zrejme prebudila celú ulicu. Ďalšia dala zároveň Andymu aj radu do budúcna: „Vykašli sa na to!“ Asi nebudeme ďaleko od pravdy, keď si tipneme, že Andy už tak skoro ďalšie kuchárske špeciality skúšať nebude.

Gepostet von Andy Hicks am Dienstag, 9. Juni 2020


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť