Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Mladá herečka sa nedávno na sociálnej sieti Tik Tok podelila o svoj nepríjemný zážitok z prepichovania ucha. Zverejnila video, na ktorom hystericky plače po tom, ako absolvovala prepichovanie uší. Podľa jej plaču si možno domyslieť, že asi všetko nevyšlo úplne podľa jej predstáv. K uchu má totiž spolu s novou náušnicou pripevnené aj rúško. Na neradostný príbeh upozornil portál Buzzfeed news.

Vytúžené prepichovanie uší nevyšlo podľa jej predstáv

16-ročná herečka Sissy Sheridan nás všetkých s jej hysterickým záchvatom naučila jednu dôležitú vec: prepichovanie uší počas epidémie koronavírusu nie je ideálny nápad. Aby sa poistila, tak si na seba dala dve rúška, keďže počítala s tým, že pani, ktorá jej bude uši prepichovať, bude v jej tesnej blízkosti.

Čo čert nechcel, jedno z rúšok s ňou ostane dlhšie, ako chcela. V momente, keď si po zákroku sadla do auta, cítila, že ju uši poriadne bolia, no potom, ako si chcela zložiť rúško, zistila, že jedno z nich má prepichnuté spolu s náušnicou. Následne pokračovala svojím hysterickým záchvatom, ktorý je miestami komický, no zároveň ti mladej slečny príde ľúto.

@itssissysheridanmoral of the story. don’t get your ears pierced during a pandemic♬ original sound – itssissysheridan

Herečka neskôr pridala na sociálnu sieť ďalšie video, v ktorom vysvetlila, že šnúrka z rúška sa z ucha nedá vytiahnuť, keďže je doslova nastrelená v uchu. S maminou pomocou rúško odstrihli a z ucha jej teraz trčí kúsok šnúrky patriacej k rúšku. Sissy tiež hovorila, že ju ucho poriadne bolí a od prevádzky, kde jej ucho prepichovali, budú žiadať finančnú náhradu.

Spomína tiež, že by mohla náušnicu vybrať a neskôr vytiahnuť aj kúsok šnúrky, no bojí sa, že by si nevedela dať náušnicu už naspäť. Bola však už omnoho pozitívnejšia ako v predchádzajúcom videu. Herečka neskôr zverejnila video aj zo samotného prepichovania uší, keď sa táto nešťastná náhoda udiala. Vyjadrila sa tiež, že vôbec nechce, aby mala pracovníčka, ktorá jej ucho prepichovala, nejaké problémy. Sama povedala, že išlo o podivnú náhodu.

@itssissysheridanEAR PIERCING UPDATE ? ?♬ original sound – itssissysheridan

Video z momentu, keď ešte netušila, že bude musieť žiť s rúškom dlhšie, ako by chcela

@itssissysheridanwhere it all went wrong❤️ (the first ear was the one she pierced my mask to)♬ original sound – itssissysheridan

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.