Chcela náušnice, dostala hysterický záchvat. Mladej herečke zostane rúško už navždy

Zrejme momentálne nie je ideálna doba na prepichovanie uší.

Zdroj: Shutterstock.com

Mladá herečka sa nedávno na sociálnej sieti Tik Tok podelila o svoj nepríjemný zážitok z prepichovania ucha. Zverejnila video, na ktorom hystericky plače po tom, ako absolvovala prepichovanie uší. Podľa jej plaču si možno domyslieť, že asi všetko nevyšlo úplne podľa jej predstáv. K uchu má totiž spolu s novou náušnicou pripevnené aj rúško. Na neradostný príbeh upozornil portál Buzzfeed news.

Vytúžené prepichovanie uší nevyšlo podľa jej predstáv

16-ročná herečka Sissy Sheridan nás všetkých s jej hysterickým záchvatom naučila jednu dôležitú vec: prepichovanie uší počas epidémie koronavírusu nie je ideálny nápad. Aby sa poistila, tak si na seba dala dve rúška, keďže počítala s tým, že pani, ktorá jej bude uši prepichovať, bude v jej tesnej blízkosti.

Čo čert nechcel, jedno z rúšok s ňou ostane dlhšie, ako chcela. V momente, keď si po zákroku sadla do auta, cítila, že ju uši poriadne bolia, no potom, ako si chcela zložiť rúško, zistila, že jedno z nich má prepichnuté spolu s náušnicou. Následne pokračovala svojím hysterickým záchvatom, ktorý je miestami komický, no zároveň ti mladej slečny príde ľúto.

@itssissysheridanmoral of the story. don’t get your ears pierced during a pandemic♬ original sound – itssissysheridan

Herečka neskôr pridala na sociálnu sieť ďalšie video, v ktorom vysvetlila, že šnúrka z rúška sa z ucha nedá vytiahnuť, keďže je doslova nastrelená v uchu. S maminou pomocou rúško odstrihli a z ucha jej teraz trčí kúsok šnúrky patriacej k rúšku. Sissy tiež hovorila, že ju ucho poriadne bolí a od prevádzky, kde jej ucho prepichovali, budú žiadať finančnú náhradu.

Spomína tiež, že by mohla náušnicu vybrať a neskôr vytiahnuť aj kúsok šnúrky, no bojí sa, že by si nevedela dať náušnicu už naspäť. Bola však už omnoho pozitívnejšia ako v predchádzajúcom videu. Herečka neskôr zverejnila video aj zo samotného prepichovania uší, keď sa táto nešťastná náhoda udiala. Vyjadrila sa tiež, že vôbec nechce, aby mala pracovníčka, ktorá jej ucho prepichovala, nejaké problémy. Sama povedala, že išlo o podivnú náhodu.

@itssissysheridanEAR PIERCING UPDATE 👂 💍♬ original sound – itssissysheridan

Video z momentu, keď ešte netušila, že bude musieť žiť s rúškom dlhšie, ako by chcela

@itssissysheridanwhere it all went wrong❤️ (the first ear was the one she pierced my mask to)♬ original sound – itssissysheridan

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
42
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena si založila profil, na ktorý pridáva neporiadok svojho muža. Má tisíce fanúšikov (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME