Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Chceš odísť zo Slovenska? Táto krajina je pre teba tá správna voľba podľa tvojho znamenia

Nájdi si domov ďaleko od domova.


Vzhľadom na situáciu na slovenskej (nielen) politickej scéne v hlave mnohých ľudí skrsla myšlienka odchodu zo Slovenska. Nie je to práve najjednoduchšia vec zanechať svoj domov a odísť niekam, kde, priznajme si, budeš navždy cudzincom. Na druhej strane, nové veci vedia priniesť do života mnoho benefitov. Ak chceš odísť zo Slovenska, tak tento článok je presne pre teba.

Pre tých, ktorí na otázku „Chceš odísť zo Slovenska?“ odpovedali áno, môže byť dosť zložité vybrať si tú správnu krajinu, ktorá bude rezonovať s ich osobnosťou a životným štýlom. Ak ale veríš, že tvoj osud je vopred predurčený a napísaný vo hviezdach, tú správnu voľbu ti ukáže práve tvoje znamenie.

Baran

Pre ohnivých Baranov by mohla byť ideálnou krajina, ktorá ponúka dobrodružstvo a vzrušenie. Austrália s jej nádhernými plážami, rozmanitou prírodou a dynamickou kultúrou by mohla byť pre nich skvelou voľbou. Tu by si mohli vychutnať dobrodružstvá v divočine a zároveň zažiť pulzujúci mestský život.

Býk

Praktickí Býci oceňujúci stabilitu a pohodlie by svoje šťastie mohli nájsť vo Švajčiarsku. Táto krajina toho ponúka naozaj mnoho, od pokojných horských scenérií cez vysokú úroveň života s dôrazom na jeho kvalitu. Ak chce Býk odísť zo Slovenska, ideálny domov nájde práve tu. Bude si tu užívať pohodlný životný štýl spojený s bohatou kultúrou a prírodou.

Mohlo by ťa zaujímať:

Idú aj cez mŕtvoly. Znamenia zverokruhu, ktoré sú najväčšími manipulátormi

Blíženci

Pre spoločenských Blížencov by mohla byť ideálnou voľbou krajina, ktorá ponúka mnoho možností na spoznávanie nových ľudí a kultúr. Si Blíženec a chceš odísť zo Slovenska? Ak je odpoveď áno, vyber si USA. Táto krajina s rozmanitými obyvateľmi, kultúrou a geografickými oblasťami by mohla byť pre toto znamenie fascinujúcim miestom na život.

Rak

Citliví Raci hľadajú krajinu, ktorá ponúka teplo, rodinnú atmosféru a príležitosti na rozvoj. Takou je jednoznačne Taliansko. So svojou bohatou históriou, vynikajúcou kuchyňou a teplým mediteránnym podnebím by mohlo byť pre ľudí v znamení Raka domovom, kde sa budú cítiť prijatí a chránení.

Chceš odísť zo Slovenska? Táto krajina je pre teba tá správna voľba podľa tvojho znamenia
Shutterstock

Lev

Sebavedomí Levi hľadajú luxusné zážitky a príležitosti na vyniknutie. Ak teda rozmýšľajú nad odchodom zo Slovenska, Francúzsko s jeho eleganciou, kultúrnym dedičstvom a svetoznámou kuchyňou by mohlo byť tou správnou voľbou. Ponúkne im domov, kde budú mať priestor na prezentáciu svojich talentov a schopností.

Panna

Panny ako znamenie vyznačujúce sa citlivosťou nájdu pokoj a spokojnosť v krajine podporujúcej osobnostný rast a progresívne napredovanie. Nemecko s jeho spoľahlivými inováciami, vysokou kvalitou života a dôrazom na poriadok a štruktúru by mohlo týmto ľuďom ponúknuť to pravé naplnenie túžob.

Chceš odísť zo Slovenska? Táto krajina je pre teba tá správna voľba podľa tvojho znamenia
Shuttertock

Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.