Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír
Tlačová správa v spolupráci s JaguarFox
Zdroj: ©JaguarFox

Chceš sa stať herným predátorom? S novinkou na slovenskom trhu sa ti to podarí

Prekvap svojich spoluhráčov rýchlosťou ako jaguár a prefíkanosťou ako líška.

Poznáš to – je podvečer a ty sa po celom dni konečne dostaneš k svojej obľúbenej hre. Avšak tvoje výkony nie sú práve ako z gamingovej siene slávy, či už kvôli únave alebo hladu. Čo urobíš?  

Ak si ako väčšina hráčov, siahneš po fast foode, energetických nápojoch či iných, nie príliš zdravých spôsoboch zasýtenia, ktoré ti síce na chvíľku poskytnú boost, ale za akú cenu? Takýto spôsob stravovania nie je vhodný pre každodenné hranie a časom sa odrazí na tvojom tele. Asi chápeš, že toto nie je práve udržateľný spôsob, ako sa venovať svojmu hernému hobby.  

JaguarFox

Našťastie sa doba mení a pri tvorbe produktov zdravej výživy sa myslí aj na hráčov. S novým produktovým radom určeným špeciálne pre milovníkov akýchkoľvek online hier prichádza JaguarFox a prináša hráčom povzbudenie bez zbytočného zaťaženia tela. Tento nový rad výrobkov sa postará o tvoje lepšie výkony, sústredenie, nasýtenie a relax. Na viacerých leveloch. A navyše má vyladenú chuť. Stačí si kliknúť a zistíš viac.  

Novinky, ktoré musíš ochutnať

Medzi produktmi nájdeš Gaming Energy Bar s vanilkovou a čokoládovou príchuťou. Stačí jedna tyčinka, ktorá ťa zasýti na niekoľko hodín, pretože obsahuje špeciálny sacharid palatinózu. Vďaka nemu sa energia uvoľňuje do tela postupne, takže nehrozí, že už po chvíľke budeš opäť hladný. Zároveň ti podporí funkcie mozgu, zlepší bdelosť, podporí tvoj imunitný systém a je bez lepku.  

JaguarFox

Ak potrebuješ predĺžiť svoju výdrž, tak siahni po nootropických kapsuliach Stamina. Sú bez príchute a vďaka ich zloženiu si poradíš s únavou, podporíš si pamäť a získaš potrebnú výdrž počas hry. Nezažiješ tak trpkú chuť prehry z únavy, ale môžeš si hru vychutnať naplno a byť krok pred ostatnými.  

JaguarFox

Okrem Stamina tabletiek sa môžeš na raidy, ranked zápasy či boss fighty pripraviť s Play shotom. Malé koncentrované „energetické kombo“ je zamerané na zvýšenie tvojich kognitívnych funkcií a sústredenia. Lepšie sa ti bude rozmýšľať, mieriť a reagovať. 😉 Kompaktné balenie (10 ml fľaštička) má aj praktický účinok. Nebudeš musieť často stopovať hru a užiješ si tak nepretržitý herný zážitok.   

Okrem povzbudzujúceho shotu si JaguarFox pripravil aj niečo pre tých, ktorí potrebujú cooldown po intenzívnom hernom zážitku. Pause shot ti pomôže so zaspávaním a upokojí tvoje telo a myseľ. Nebudeš tak musieť ležať v posteli, pozerať do stropu a premýšľať, čo si mohol v hre spraviť inak. Navyše sa na druhý deň zobudíš poriadne oddýchnutý. 

Celú ponuku produktov aj s akciovými cenami nájdeš tu.
JaguarFox

JaguarFox je určený nielen pre náruživých hráčov ako si ty, ale aj pre e-športových profesionálov. A vieš, ako to chodí – profesionáli vedia veľmi dobre, že investícia do svojej stravy a životosprávy sa oplatí. A čo ty?   

Feed your inner beast!

Tento obsah vznikol v spolupráci s JaguarFox


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.