Chceš sa v kine zasmiať a odreagovať? Nová česká komédia Šťastie je krásna vec ti v tom pomôže

Do kín prichádza sympaticky vyzerajúca oddychovka.

Zdroj: Continental Film

Niet nad to vychutnať si nejakú dobrú komédiu! Hlavne v súčasných pohnutých časoch by sme si určite mali nájsť chvíľu aj na oddych a smiech. Pokiaľ ti teda v kinách chýba nejaká podarená zábava, tak by ťa mohlo potešiť, že v týchto dňoch si odbije premiéru česká snímka Šťastie je krásna vec od Jiřího Diarmaida Nováka.

Hlavnými hrdinami svojskej komédie sú Čenda (Karel Zima) a Jana (Petra Hřebíčková). Tí sa pretĺkajú životom ako vedia, ale časy sú zlé. Obaja sú bez práce a kopia sa im dlhy. Lenže jedného dňa sa na nich usmeje obrovské šťastie. Podarí sa im v lotérii vyhrať 176 miliónov českých korún! Rozprávkové bohatstvo im obom zmení život, no jednoduché to nebudú mať ani teraz. Začnú sa na nich totiž lepiť ich kamaráti, ktorí by si z ich peňazí radi uliali niečo pre seba.

Pre režiséra Jiřího Diarmaida Nováka je Šťastie je krásna vec celovečerným debutom, ale už predtým sa osvedčil ako schopný seriálový režisér. Režíroval viacero epizód úspešných komediálnych seriálov Comeback či Kafe & Cigárko. Na konte má aj niekoľko cenených dokumentárnych seriálov, ako Na ceste či Hľadanie stratených svetov.

Podarí sa mu bodovať aj na celovečernom poli? To zatiaľ nevieme, ale trailer láka na vcelku sympatickú a nenáročnú komédiu. Jej námet síce nie je nejako prevratný (niečo podobné sme už videli napríklad v kultovej komédii Dědictví od Věry Chytilovej), ale na letnú komédiu dokonale postačuje. Rozhodne sa z neho dá vyťažiť mnoho funkčného humoru. Skrátka sa zdá, že tvorcovia nám doručia dokonalú a príjemnú oddychovku. 

Okrem spomínaných hercov uvidíme aj Jana Dolanského, Mareka Taclíka, Ondřeja Pavelku, Jiřího Ployhara ml., Zdeňka Godlu či Tomáša Jeřábeka. Do našich kín Šťastie je krásna vec dorazí už 20. augusta 2020.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najstaršia Američanka oslávila 116. narodeniny spolu s dvomi stovkami pravnúčat

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME