Chceš si na Vianoce upiecť Baby Yodu? Tento chlapík na to našiel skvelú pomôcku

Každý chce na Vianoce papať Baby Yodu.

Zdroj: JRMcGrail / Twitter

Baby Yoda, Baby Yoda, všade samý Baby Yoda. Tento malý zelený decentne chlpatý a brutálne rozkošný (asi) mimozemšťan zaplavil od sociálnych sietí až po náš web celý internet. Právom. Strašne je chutný, drobček. A ľudia sa ho nevedia nabažiť.

Nevedia sa nabažiť toho, ako mrmle, sŕka polievočku, preváža sa vo svojom futuristickom vajci a štuchá do gombíkov, do ktorých by rozhodne nemal… jednoducho všetkého. Na sklonku roka, keď sa naše životy menia na jeden obrovský nekoordinovateľný chaos, keď z roboty nevieme, kde nám hlava stojí a do toho všetkého ešte treba nakupovať vianočné darčeky, sme si lepšie rozptýlenie ani nevedeli vymyslieť.

Baby Yodu chceme úplne všade

Ľudia sa ho snažia zakomponovať, kam to len ide, a tak roztomilý drobec neobišiel ani vianočné pečenie. Na tanieri ho chce mať hádam každý, no nie každý má doma Baby Yoda vykrajovačku. No akú vykrajovačku každý doma má? Presne tak, anjelika.

Užívateľ menom J.R. McGrail sa nedávno na Twitteri podelil o prevratný, a pre zachovanie existencie ľudskej rasy nevyhnutný, vianočný  lifehack. Prezradil ľuďom, ako spraviť Baby Yodu z vykrajovačky anjelika – stačí nebohému okrídlencovi odfakliť hlavu. A tadá – maličký Yoda je na svete.

V tejto fáze je už asi jasné, ako ho všetci milujeme a zbožňujeme, a preto sa nemožno diviť, že jeho kulinárska pomôcka zožala veľký úspech. Za krátky čas si príspevok vyslúžil takmer 150-tisíc srdiečok a v komentárovej sekcii to hýrilo pochvalami. Okrem iného. Objavilo sa tam totiž aj niekoľko fotografií upečených Baby Yodov (?) od ostatných užívateľov a je nám jasné, že umieraš potrebou všetkých ich vidieť.

Tak nech sa páči…

Zdroj: JRMcGrail / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 otravných vecí, ktoré sa nám pravidelne dejú a ich logické opodstatnenie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME