Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Chceš spať ako tvoj psík? Dvaja kamaráti začali vyrábať psie pelechy určené pre ľudí

Záujem o psie pelechy pre ľudí je mimoriadne veľký.


Majitelia psíkov, ktorí by si s nimi občas radi vymenili miesto a natiahli sa na ich pelech, na to teraz majú ideálnu príležitosť. Dvaja študenti a priatelia Noah Silverman a Yuki Kinoshita sa totiž rozhodli pre netradičný biznis. Začali vyrábať psie postele určené pre ľudí. Tie sú vernou replikou psích pelechov, akurát trochu viac prispôsobené pre potreby ich pánov. Majú teda adekvátnu veľkosť a disponujú nezameniteľným pohodlím.

Silverman a Kinoshita požiadali o pomoc ľudí z celého sveta, ktorí im na tento projekt mohli prispieť v rámci crowdfundingovej kampane na webe Kickstarter. Podarilo sa im vyzbierať viac než 290-tisíc dolárov (viac ako 279-tisíc eur), pričom pôvodný cieľ bol len 25-tisíc dolárov (viac ako 29-tisíc eur). Záujem o tieto pelechy je teda naozaj veľký.

Profimedia

399 dolárov za kus

Ich spoločnosť dostala názov Plufl a okamžite sa pustila do práce. Pelechy sú navrhnuté tak, aby zmierňovali stres a úzkosť a človek si na nich môže dokonale oddýchnuť a načerpať energiu. Vyrobené sú z ortopedickej pamäťovej peny a majú oválny tvar.

Navyše sa aj veľmi dobre skladujú a prenášajú z miesta na miesto. Ľudia ich tak môžu rozložiť prakticky kdekoľvek a oddýchnuť si. Ich cena sa momentálne pohybuje vo výške 399 dolárov (približne 384 eur) za kus. Tak čo, máš záujem?

Fotky pelechu nájdeš v našej galérii:

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť