Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita
PR článok v spolupráci s De Agostini

Chceš vlastniť ikonické auto z filmu Rýchlo a zbesilo? Vieme, ako ho môžeš získať

Dodge Charger R/T môže byť súčasťou aj tvojej rodiny.


Legendárny Dodge Charger patrí k najznámejším americkým autám. Pôsobivá silueta sa zapísala do povedomia fanúšikov automobilizmu a vďaka mnohým filmom sa stala popkultúrnym symbolom.

Asi najznámejšie filmové vyobrazenie tohto stroja priniesla sága Rýchlo a zbesilo. Modifikovaný Dodge Charger R/T je verným spoločníkom Dominica Toretta už osemnásť rokov a stal sa neodmysliteľnou súčasťou série rovnako ako jej hviezdne herecké obsadenie.

Verná replika na tvoju poličku

Vďaka novej kolekcii De Agostini máš možnosť stať sa majiteľom modelu Dominicovho Chargeru a naplno si vychutnať krásy tohto vozidla. Kolekcia je výsledkom spolupráce s firmami Universal a Dodge a ide o oficiálne licencovaný produkt.

Dodge Charger R/T, Rýchlo a zbesilo, auto
De Agostini

Interaktívny model je vo veľmi vysokej kvalite. Má kovovú karosériu a množstvo pohyblivých dielov. Okná sa dajú vyklápať, je možné otvoriť dvere, kufor i kapotu, pod ktorou sa skrýva detailný motor. Predné a bočné svetlá po zapojení batérií skutočne svietia!

Skompletizovaný model má rozmery 65,8 x 24,4 x 18,1 cm a váži asi 8 kg.

Dodge Charger R/T, Rýchlo a zbesilo, auto
De Agostini

Vynikajúce darčeky

Diely na konštrukciu modelu sú distribuované spolu s časopisom. Každé číslo je nabité zaujímavými informáciami a fotografiami z natáčania filmov Rýchlo a zbesilo. Pri prezeraní ich stránok si osviežiš znalosť o jednotlivých postavách a vzťahoch medzi nimi, vďaka čomu sa ľahko staneš hotovým expertom na Rýchlo a zbesilo. Nechýba tiež veľmi prehľadný návod na stavbu modelu.

Pri objednávaní kolekcie máš k dispozícii výhodné ponuky, ktoré obsahujú atraktívne darčeky. Môžeš tak dostať plagáty, zakladač na časopis, hrnček, šiltovku alebo výstavnú vitrínku pre svoj hotový model.

Objednaj si kolekciu na tejto stránke, použi kód DODGEEMEFKA a získaj výnimočné darčeky!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje