Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Chceš zarobiť 1 800 eur mesačne? Slováci majú skvelú šancu, takýto plat ponúka známa firma

Šancu máš vo viacerých mestách.


Lákavý plat ti ponúka holandský diskontný reťazec Action, ktorý sa na Slovensku sa pomerne rýchlo rozrastá. Všetko sa začalo otvorením prvej prevádzky v Bratislave na začiatku roka. Postupne pridáva ďalšie predajne po celej krajine, do ktorých potrebuje nových zamestnancov. Spoločnosť Action preto zverejnila nové pracovné ponuky na portáli Profesia.

Spoločnosť Action hľadá brigádnikov a predavačov v Rimavskej Sobote a Kežmarku. Mzda za prácu sa pohybuje okolo 6 eur za hodinu. Môžu sa o ňu uchádzať napríklad aj študenti a matky na materskej dovolenke.

Kvôli tampónu skončila s amputovanými nohami. Modelka rozpráva o traumatickom zážitku

Mohlo by ťa zaujímať:

Kvôli tampónu skončila s amputovanými nohami. Modelka rozpráva o traumatickom zážitku

Mesačne až 1 800 eur

Najlákavejšia je pracovná ponuka pre pozíciu HR Advisora/HR Business Partnera. Zahŕňa všetky aspekty súvisiace s ľudskými zdrojmi, pričom nový zamestnanec by získal mzdu od 1 800 eur mesačne. Action takisto plánuje obsadiť manažérske pozície aj v Trnave, Poprade či Bratislave. Za túto vedúcu pozíciu je ponúkaná mzda od 1 250 eur mesačne.

Ľudí lákajú aj na zamestnanecké výhody. Napríklad 15-percentná zľava na celý sortiment produktov Actionu, občerstvenie na pracovisku, zamestnanecké súťaže, možnosti vzdelávania a dokonca aj príležitosti na cestovanie do zahraničia.

EMEFKA

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.