Piatok 19.8.2022
sk
Lýdia
cz
Ludvík

Chceš zbohatnúť? Post Malone ti ponúka poriadny balík, ak ho ošklbeš v kartách

Šancu dostane len jeden šťastlivec.


Post Malone vyzval svojich fanúšikov, aby ho porazili v kartách, uvádza Billboard. A ak sa ti to podarí? Nedostaneš za to málo, ale rovno 100-tisíc dolárov. Ak si na to trúfaš, mal by si vedieť niekoľko základných informácií.

Konkrétne ide o zberateľskú kartovú hru Magic: The Gathering. Jej popularita je obrovská, hrajú ju milióny fanúšikov po celom svete. Dokonca sa organizujú majstrovské turnaje a často nie o nemalé peniaze.

Americký raper bude 5. augusta streamovať prostredníctvom aplikácie Whatnot. Súčasťou bude aj výber jedného fanúšika, ktorý s ním poletí do Los Angeles na turnaj v kartovej hre. Samotný turnaj sa uskutoční 11. augusta, a práve na ňom vybraný fanúšik zabojuje o spomínaný mastný balík.

Post Malone sa vyjadril, že hru absolútne miluje a zápasu sa nevie dočkať. Oficiálna stránka turnaja Magic: The Gathering navyše oznámila, že jeho súper nemusí byť žiadny profík. Koučovanie od majstra sveta v Magic: The Gathering Reida Dukea má totiž zaručené.  

Určite treba spomenúť, že Post Malone uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Wizards Of The Coast, ktorá hru vydáva. Preto jeho účasť a promo turnaja či značky nie je vecou náhody. V čase, keď ho na spoluprácu oslovili, bol vraj hrou ako posadnutý, preto označil spojenie svojho mena s Magic: The Gathering za splnený sen.

Aké sú pravidlá hry?

Ako uvádza slovenská stránka venovaná tejto hre, každý hráč hrá so svojím balíčkom kariet, ktorý sa u každého líši. Balíček si zostavuješ z kariet, ktoré kúpiš alebo vymeníš s inými hráčmi. To, že si nakúpiš tie najdrahšie a najlepšie karty, ti ale víťazstvo nezaručí. Karty v tvojom balíčku spolu musia spolupracovať, pričom každý balík je proti ďalším balíčkom v niečom silnejší a iným zase slabší.

Shutterstock

Každý hráč v Magic: The Gathering predstavuje čarodejníka – sférochodcu, ktorý sa pokúša zdolať súpera, teda nepriateľského čarodejníka, pomocou najrôznejších netvorov a kúziel, ktoré predstavujú karty v jeho balíčku. Ak ťa hra láka alebo ju dokonca hrávaš, Post Malone na teba čaká.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť