Checkpointy, ktoré máš so svojimi kamarátmi, keď ste vonku

Legenda hovorí, že každý jeden človek, ktorý ide v piatok piť, si so sebou berie aj umbakarnu.

Zdroj: Victoriano Izquierdo, Unsplash

Len málokto dokáže počas toho, ako je vonku na záťahu len tak obsedieť niekoľko hodín na jednom mieste. Hlavne v prípade, keď je tvojím cieľom vypustiť realitu z hlavy do žíl pomocou alkoholických nápojov.

So zvyšujúcim sa promile v tvojom tele sa začnú objavovať aj trochu iné potreby ako len pitie. Každý to pozná a určite si už minimálne raz zažil, že ste sa so svojimi opitými kamarátmi chceli dostať na nejaké miesto, no trvalo to oveľa dlhšie ako zvyčajne. Toto sú dôvody, prečo to tak bolo.

1. Checkpoint – štartovací bar

Každý ho má. Je to miesto, kde je cena alkoholu ideálna a prostredie je veľmi prívetivé na konverzácie. Väčšinou vás tam už barmani a čašníci poznajú, preto si už pomaly nemusíte ani pýtať svoju objednávku, a máte ju hneď na stole.

Toto miesto si mnohí vyberajú práve preto, lebo alkohol na párty a v kluboch býva poriadne predražený. Tu sa jednoducho naštartujete a v ďalších checkpointoch sa už tak veľa nepije.

2. Checkpoint – jedlo

Občas býva tento checkpoint až niekedy medzi klubom, tí zodpovednejší ho majú za prvý checkpoint. Každopádne, väčšinou sa mu pri pití väčšieho množstva alkoholu nevyhnete. Najčastejšie sú to kebaby, pizze a iné fast food možnosti, ktoré sú tu pripravené ako záchranná loď uprostred rozbúreného mora.

Nick Fewings, Unsplash

3. Checkpoint – poďme tancovať

Možno ani nemáte v pláne niečo také, že by ste išli tancovať, no občas si to alkohol zariadi po svojom. Pri alkoholickom opojení tancujú aj ľudia, ktorí inak netancujú. Ani neviete ako a ocitnete sa na nejakej žúrke. Ani neviete ako a zrazu tancujete na pódiu a vyhadzuje vás SBS-ka. V tom lepšom prípade tam vytancujete väčšinu alkoholu, ktorý ste dovtedy vypili.

4. Checkpoint – znova do baru

Keďže ste už vytancovali väčšinu alkoholu, tak musíte ísť znova doplniť vašu hladinu. Buď idete ku baru v tom podniku, kde práve ste, alebo si dáte túru do podniku, kde ste boli predtým. Prípadne, idete do nejakého iného podniku, kde je lacnejší alkohol a tam doplníte svoje hladinky. Samozrejme, že už to nie je také jednoduché, vzhľadom na to, že už ste čosi popili.

Happy Effy Stonem GIF - Find & Share on GIPHY

5. Checkpoint – potrebujem cigarety

Zrazu fajčia aj ľudia, ktorí inokedy nefajčia, a samozrejme, že potrebujú cigarety. Tak si dávate výlet buď na benzínku alebo do nejakej rozpadajúcej sa krčmy, kde predávajú podpultové cigarety. Po tých panákoch v predchádzajúcom podniku to trvá oveľa dlhšie, ako keby ste sa tam vyberali triezvi.

6. Checkpoint – stratili sme Nikolu

Po ceste prídete na to, že ste stratili nejakých členov skupinky. Najprv vám niekoľko dlhých minút trvá, kým prídete na to, kto vôbec chýba. Potom nasleduje vyvolávanie dotyčnému. Ideálne, ak nedvíha.

Poviete si, že snáď už išiel domov alebo ostal v niektorom z podnikov. Samozrejme, stretnete sa s ním na benzínke, kde má tento človek už nových kamarátov. Po nakúpení cigariet, a zaiste aj iných pokrmov, sa vraciate naspäť žiť svoj párty život.

William Krause, Unsplash

7. Checkpoint – ideme ešte na kapurkovú

Niektorým z vás sa už motajú jazyky podobne, ako ostatným nohy. Niežeby ste išli konečne domov, ešte idete na kapurkovú. Ten posledný frťan musí byť. Niektorí majú trochu viac rozumu a dajú si radšej namiesto alkoholického nápoja vodu alebo kolu. V podniku, kde si dávate tohto posledného jazdca, už pomaly dvíhajú stoličky a barmanka na vás škaredo pozerá.

8. Checkpoint – afterka!

Keď zábava graduje a na druhý deň netreba vstávať, tak je to perfektný stav. Prečo teda neísť ešte k niekomu na afterparty? Ideálne, ak je to nejaký človek, ktorého ste náhodne stretli a zrazu ste sa skamošili. Nemusíte si tak robiť starosti s tým, že treba následne všetko upratovať alebo, že ti niekto rozbije nábytok a iné cenné veci v byte.

Fucked Up Dancing GIF - Find & Share on GIPHY

9. Checkpoint – herňa

Ak to nie je práve afterparty u niekoho doma, tak je jediná možnosť herňa, v tom horšom prípade nejaký stripklub. Jednoducho miesta, ktoré sa práve otvárajú v momentoch, keď všetky ostatné podniky majú záverečnú. Prípadne sa v herni zastavíte ešte predtým, ako prídete k niekomu na tú afterku.

10. Checkpoint – tvoja posteľ

Posledná zastávka na tvojej túre je už len posteľ. V ideálnom prípade padáš do svojej postele, inokedy je tvojou posteľou lavička v parku. Každý máme iné preferencie. 

Gregory Pappas,Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nové logo, celkový redizajn a funkcia "tajného ctiteľa". Facebook čakajú veľké novinky!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME