Chlapcovi vypadol z nosa po dlhých dvoch rokoch kúsok Lega

Nosiť obľúbenú hračku stále so sebou sa dá aj inak.

Zdroj: shutterstock

Keď si dnes kúpime takmer akýkoľvek tovar, obal zdobí kopa varovaní: Riziko vdýchnutia malých častí! Udržiavajte mimo dosahu detí! Človek tieto nápisy berie ako samozrejmosť a väčšinou im nevenuje pozornosť. Správa novozélandských novín NZ Herald potvrdila, že varovania nie sú zbytočné.

Toho času päťročný Sameer Anwar sa v roku 2018 veselo hral s Legom. Keďže detská fantázia je nekonečná, rovnako ako možnosti dánskej stavebnice, mladý dobrodruh si jeden dielik Lega vrazil do nosa. Určite na to mal nejaký dôvod, ktorý pochopí len dieťa so svojou logikou. Hneď nato svoj skutok nahlásil rodičom.

Lekár nedokázal dielik lokalizovať

Anwarovci, samozrejme, vzali syna do nemocnice a požiadali lekára, nech sa chlapcovi pozrie do nosných dutín. Doktor napriek veľkému úsiliu dielik nedokázal lokalizovať. Spolu s rodičmi došli k záveru, že kúsok plastu z nosa buď bez povšimnutia vypadol von, alebo ho chlapec prehltol a jeho organizmus opustil zadnými vrátkami…

Legový incident sa pripomenul po dvoch rokoch

Rodičov v ich presvedčení utvrdil fakt, že Sameer sa nesťažoval na žiadne nepríjemnosti a fungoval úplne normálne. Za dva roky sa na legový incident v rodine úplne zabudlo a o to väčšie bolo prekvapenie, ktoré rodina zažila pred pár dňami. Chlapec z nosa vykúzlil dlho stratený kúsok Lega.

Malý Sameer ovoniaval svoje obľúbené koláčiky, keď ho zrazu začal veľmi svrbieť nos. Zrejme sa nadýchal omrviniek, ktoré mu vnútro nosa natoľko podráždili, že sa mu spustil sopeľ, aký minimálne dva roky nezažil. A spolu s ním sa vyplavil aj onen nezvestný kúsok Lega…

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 žien, ktoré skvele vybabrali s internetovými perverzákmi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME