Chlapec, ktorý sa rozťahoval v metre, dostal príučku od spolucestujúceho

Mladík takýto zvrat pravdepodobne nečakal. Jeho výraz hovorí za všetko.

Nie je žiadnou novinkou, že sa občas medzi mladými ľuďmi nájde niekto, kto nedokáže rešpektovať základné pravidlá správania. Ktovie, či je to ich zlou výchovou alebo začínajúcou pubertou. Takýto chlapec sa našiel aj v newyorskom metre. Jeho spolucestujúci ho však poriadne rýchlo schladil.

Určite sa už aj tebe stalo, že si videl nejakého tínedžera, ktorý sa rozťahoval na sedadlách vo vlaku či v MHD. Prípadne sa tváril, že ľudia okolo neho neexistujú, a preto ho ani trochu netrápi, keď vedľa neho stojí staršia pani či budúca mamička. Vtedy si pomyslíš, že čo by na to asi povedali jeho rodičia. Maximálne ho napomenieš, no decko ťa buď ignoruje, alebo vstane s frflaním.

Cestujúci sa s ním nebabral

Podobná situácia nastala aj v newyorskom metre, kde mladý chlapec sedel takým spôsobom, že zaberal miesta pre minimálne dvoch ďalších spolucestujúcich. Video z tohto incidentu zverejnila užívateľka Twitteru.

Nik netuší, či chlapec patril k pani, ktorá sedela vedľa neho alebo nie. Tá však chlapcovi nevenovala nijakú pozornosť. V prípade, že to bola nebodaj jeho mamka, je to o to smutnejšie.

Twitter @da_drought_3 (https://twitter.com/da_drought_3/status/1058009929045499904/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fda_drought_3%2Fstatus%2F1058201684009238535)

Chlapec ignoroval to, že vedľa neho stojí pán a nemienil sa z miesta pohnúť. Pozornosť venoval mobilu. Jeho spolucestujúci sa preto nahneval a vyriešil tento problém svojsky: sadol si mu na nohy. Reakcia chlapca, ktorá nasledovala, bola na nezaplatenie.

Na videu vidíme, ako pani, sediaca vedľa chlapca, hovorí, že kvôli nemu zabudla vystúpiť na svojej zastávke. Namiesto toho, aby ho napomenula, iba utrúsila takúto poznámku.

Twitter @da_drought_3 (https://twitter.com/da_drought_3/status/1058009929045499904/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fda_drought_3%2Fstatus%2F1058201684009238535)

Netrvalo dlho a príspevok si získal mnohé zábavné reakcie. Súdiac podľa chlapcovho výrazu, dostal nečakanú príučku. Ktovie, či sa poučil alebo si bude vykladať nohy na sedadlá aj naďalej. Keď si však sadal na sedadlá v metre, asi nepredpokladal, že sa tane virálom.

Zdroj: Twitter @da_drought_3
Titulná fotka: Twitter @da_drought_3

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré určite dobre poznáš, ak miluješ psov viac ako seba


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME