Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Airbnb. Moderná forma ubytovania pre všetkých cestovateľských nadšencov, ktorí sú o čosi menej nadšení z predstavy pobytu v hoteli. Platforma funguje na jednoduchom princípe – majiteľ uverejní svoju ponuku, záujemca ju zarezervuje a to, čo sa deje potom, je už len na nich dvoch. Väčšinou však nič z toho, čo sa „deje potom“ nezahŕňa Kevina ani spoločný pobyt v posteli.

Užívateľ Twitteru @decentbirthday sa s internetovou komunitou podelil o absurdnú správu, ktorú dostal od majiteľa svojho budúceho ubytka. „Predom sa ospravedlňujem, ale je dosť možné, že Kevin bude chcieť s vami spať v posteli. Majte zatvorené dvere,“ stálo v nej. Chlapík ostal, pochopiteľne, v pomykove.

Kto je, pre lásku božiu, Kevin? Geniálne stratené decko z vianočnej kultovky, ktoré sa po rokoch rozhodlo teleportovať zo svojej drogami poznačenej telesnej schránky naspäť do tej detskej, a teraz straší nevinných turistov, hľadajúcich solídne ubytovanie? Je to skutočné dieťa, ktoré sa rado túli? A ktoré si nechce nechať vysvetliť, že vkrádať sa hosťom po nociach do postele je maximálne nevhodné? Je to autistický sused s maniodepresívnou poruchou?!

Home Alone Kevin GIF by Sky - Find & Share on GIPHY

Ten posledný bod neberte ofenzívne, no v takej chvíli človeku skrsne v hlave naozaj všeličo. Panika, našťastie, čoskoro opadla a majiteľ airbnb v ďalšej správe objasnil, čo sa vlastne deje. Kevin je pes. Majiteľov pes. A potom je všetko úplne v poriadku.

Lebo, pokiaľ nie si alergik alebo masový vrah, čo môže byť lepšie ako zaspávať v náručí najlepšieho priateľa človeka, ktorý je ako bonus ešte aj príjemne huňatý? Pravdou však ostáva, že formulácia vety v kombináciou s ľudským menom psíka zanechala prvotný dojem… nuž, viac než nešťastný.

Samozrejme, nebol by to Twitter, keby sa v komentárovej sekcii nenašli nejaké perličky

Zdroj: decentbirthday / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.