Chlapík dostal bizarnú správu od majiteľa ubytovania na Airbnb. Z jej obsahu si všetci uťahujú

Airbnb väčšinou nezahŕňa Kevina ani spoločný pobyt v posteli.

Zdroj: Pixabay

Airbnb. Moderná forma ubytovania pre všetkých cestovateľských nadšencov, ktorí sú o čosi menej nadšení z predstavy pobytu v hoteli. Platforma funguje na jednoduchom princípe – majiteľ uverejní svoju ponuku, záujemca ju zarezervuje a to, čo sa deje potom, je už len na nich dvoch. Väčšinou však nič z toho, čo sa „deje potom“ nezahŕňa Kevina ani spoločný pobyt v posteli.

Užívateľ Twitteru @decentbirthday sa s internetovou komunitou podelil o absurdnú správu, ktorú dostal od majiteľa svojho budúceho ubytka. „Predom sa ospravedlňujem, ale je dosť možné, že Kevin bude chcieť s vami spať v posteli. Majte zatvorené dvere,“ stálo v nej. Chlapík ostal, pochopiteľne, v pomykove.

Kto je, pre lásku božiu, Kevin? Geniálne stratené decko z vianočnej kultovky, ktoré sa po rokoch rozhodlo teleportovať zo svojej drogami poznačenej telesnej schránky naspäť do tej detskej, a teraz straší nevinných turistov, hľadajúcich solídne ubytovanie? Je to skutočné dieťa, ktoré sa rado túli? A ktoré si nechce nechať vysvetliť, že vkrádať sa hosťom po nociach do postele je maximálne nevhodné? Je to autistický sused s maniodepresívnou poruchou?!

Home Alone Kevin GIF by Sky - Find & Share on GIPHY

Ten posledný bod neberte ofenzívne, no v takej chvíli človeku skrsne v hlave naozaj všeličo. Panika, našťastie, čoskoro opadla a majiteľ airbnb v ďalšej správe objasnil, čo sa vlastne deje. Kevin je pes. Majiteľov pes. A potom je všetko úplne v poriadku.

Lebo, pokiaľ nie si alergik alebo masový vrah, čo môže byť lepšie ako zaspávať v náručí najlepšieho priateľa človeka, ktorý je ako bonus ešte aj príjemne huňatý? Pravdou však ostáva, že formulácia vety v kombináciou s ľudským menom psíka zanechala prvotný dojem… nuž, viac než nešťastný.

Samozrejme, nebol by to Twitter, keby sa v komentárovej sekcii nenašli nejaké perličky

Zdroj: decentbirthday / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Aké jedlá by nám pripravili slávni filmoví režiséri? Talentovaný umelec ti to prezradí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME