Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Airbnb. Moderná forma ubytovania pre všetkých cestovateľských nadšencov, ktorí sú o čosi menej nadšení z predstavy pobytu v hoteli. Platforma funguje na jednoduchom princípe – majiteľ uverejní svoju ponuku, záujemca ju zarezervuje a to, čo sa deje potom, je už len na nich dvoch. Väčšinou však nič z toho, čo sa „deje potom“ nezahŕňa Kevina ani spoločný pobyt v posteli.

Užívateľ Twitteru @decentbirthday sa s internetovou komunitou podelil o absurdnú správu, ktorú dostal od majiteľa svojho budúceho ubytka. „Predom sa ospravedlňujem, ale je dosť možné, že Kevin bude chcieť s vami spať v posteli. Majte zatvorené dvere,“ stálo v nej. Chlapík ostal, pochopiteľne, v pomykove.

Kto je, pre lásku božiu, Kevin? Geniálne stratené decko z vianočnej kultovky, ktoré sa po rokoch rozhodlo teleportovať zo svojej drogami poznačenej telesnej schránky naspäť do tej detskej, a teraz straší nevinných turistov, hľadajúcich solídne ubytovanie? Je to skutočné dieťa, ktoré sa rado túli? A ktoré si nechce nechať vysvetliť, že vkrádať sa hosťom po nociach do postele je maximálne nevhodné? Je to autistický sused s maniodepresívnou poruchou?!

Home Alone Kevin GIF by Sky - Find & Share on GIPHY

Ten posledný bod neberte ofenzívne, no v takej chvíli človeku skrsne v hlave naozaj všeličo. Panika, našťastie, čoskoro opadla a majiteľ airbnb v ďalšej správe objasnil, čo sa vlastne deje. Kevin je pes. Majiteľov pes. A potom je všetko úplne v poriadku.

Lebo, pokiaľ nie si alergik alebo masový vrah, čo môže byť lepšie ako zaspávať v náručí najlepšieho priateľa človeka, ktorý je ako bonus ešte aj príjemne huňatý? Pravdou však ostáva, že formulácia vety v kombináciou s ľudským menom psíka zanechala prvotný dojem… nuž, viac než nešťastný.

Samozrejme, nebol by to Twitter, keby sa v komentárovej sekcii nenašli nejaké perličky

Zdroj: decentbirthday / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť