Chlapík dostal v práci výpoveď. Šéfovi sa nepáčilo meme, ktoré zdieľal na internete

Po prvý raz v histórii pripravil Elmo niekoho o prácu…

Zdroj: PxHere

Existujú zamestnanci, ktorí si počas celého pracovného pôsobenia koledujú o okamžitý vyhadzov. Takí, ktorí osemhodinovú pracovnú dobu berú ako jednu veľkú fajčiarsku prestávku s pauzou na obed kdesi uprostred a čoho sa chytia, to v tej rane pokazia.

Keď aktuálne nič nechytajú, nes*rú a ani nefajčia, tak svojou lenivosťou kontaminujú svojich kolegov a pracovná morálka v ich prítomnosti automaticky klesá do záporných hodnôt. Aj napriek tomu si ich tam šéf chová, akoby to bolo zadarmo, a zvyšku skutočne pracovitého kancelárskeho osadenia sa z toho stavajú vlasy dupkom.

No potom sú tu tí, ktorí nič z vyššie spomínaných otravností nepraktizujú, a vedenie si predsa nájde dôvod, prečo im dať zbohom. Svoje o tom vie aj chlapík menom Cody Hidalgo z Mitchiganu, ktorý nedávno prišiel o zamestnanie. Jeho šéf sa totiž nestotožnil s memečkom, ktoré Cody pridal na svoj facebook.

Gepostet von Cody Hidalgo am Sonntag, 20. Oktober 2019

V nedeľu chalanisko postol na internet meme obrázok s Elmom na nočníku, ktorý hlásal: „Boss makes a dollar, I make a dime, that’s why I poop on company time.“ V preklade to znamená niečo ako „šéf zarobí dolár, ja len desať centov, a to je dôvod, prečo kadím počas pracovnej doby“ a v origináli sa to, pochopiteľne, rýmuje.

Z neškodného meme sa stala radikálna dráma, keď naň narazil Codyho šéf. A ten teda vôbec nebol nadšený.

EMEFKA / redakcia

Po tom, čo sa Cody o kuriózne okolnosti svojej výpovede podelil na internete, sa ľudia rozhodli vypátrať, v ktorej firme to vlastne pracoval. Vzhľadom na to, že to mal ešte stále uvedené vo svojom profile, sa s tým veľmi nenatrápili. A vtedy sa pre milú spoločnosť spustilo peklo.

Ľudia ju začali bombardovať rôznymi inými memečkami. Dospelo to až do takých rozmerov, že sa Facebook rozhodol dočasne pozastaviť činnosť stránky spoločnosti, aby sa uistil, že všetky hodnotenia pochádzajú od skutočných zákazníkov a zároveň spĺňajú pravidlá sociálnej siete.

Zamestnávateľ už teraz pravdepodobne ľutuje svoje unáhlené rozhodnutie, ktorým nepochybne odradil množstvo potenciálnych záujemcov.

Zdroj: Cody Hidalgo / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rast počtu predplatiteľov Netflixu pred príchodom konkurencie spomalil


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME