Chlapík išiel spoznať rodičov svojej novej priateľky: Zistil, že s jej mamou už mal tú česť

Pri tomto stretnutí sa môže pokaziť toľko vecí… ale toto?!

Zdroj: Grant / Unsplash

Prvé stretnutie s rodičmi novej známosti. Len pri čítaní tejto vety ti na chrbte naskočia zimomriavky, žalúdok sa otočí o tristošesťdesiat stupňov a neúmerne sa ti začnú potiť dlane… a to ani nemáš novú známosť. Vlastne, žiadnu známosť. Lenže tú ani nepotrebuješ na to, aby si vedel, koľko vecí sa môže počas tohto prostého stretnutia pokašlať na plnej čiare.

Už v úvode to môžeš nacúvať do nablýskaného čierneho autíčka jej otca a vzápätí zistiť, že ti noc predtým zlí škriatkovia teleportovali kartičku o PZP-čku na inú planétu. Alebo môžeš uraziť obľúbený futbalový tím, ktorému v tejto rodine fandí už sedem generácií. Alebo ťa môže chytiť nejaký črevný fras.

Zneuctíš im záchod, minie sa toaletný papier a ty sa budeš musieť bez nohavíc s okadeným zadkom vykradnúť zadným vchodom a nájsť na záhrade nejaký schopne vyzerajúci list. Alebo môžeš zistiť, že si pár mesiacov dozadu omylom šmykol jej mamu… ale to už je naozaj veľmi nepravdepodobné. Či?

Cbs Omg GIF by The Late Late Show with James Corden - Find & Share on GIPHY

O podobný príbeh sa teraz podelil chlapík na Reddite a my si myslíme, že by vám táto tragikomická historka nemala uniknúť. Niekoľko mesiacov dozadu stretol v bare tento 21-ročný mladík príťažlivú ženu. Už na prvý pohľad bola staršia, mala okolo štyridsiatky, no vyzerala dobre, a tak si povedal, že sa od nej aspoň čo-to priučí.

Vymenili si čísla, zažili jednorazové posteľné rošambó a tam sa ich milostná aférka skončila. Ženu už viac nevidel a sex s ňou asi nebol práve prevratný, keďže na ňu veľmi rýchlo zabudol. Krátko nato stretol na internetovej zoznamke milé dievča vo svojej vekovej kategórii a keďže sa veci s ňou vyvíjali dobre, bolo len otázkou času, kedy padne téma „spoznaj mojich rodičov“.

Nadišiel deň D. Po dvadsaťminútovej ceste autom párik zaľúbencov zabočil do ulice, ktorá bola chlapíkovi až príliš povedomá a zastavili pred domom, ktorý mu bol povedomý už úplne. Chudák skoro ozelenel, keď sa jeho budúca bývalá postavila pred dvere, cez ktoré ho pár mesiacov dozadu ťahala do postele jej mama. „Tak, tu bývam!“ zahlásila spokojne a nechápala, prečo ksicht jej polovičky hýri všetkými farbami dúhy.

Stressed Too Much GIF by NewQuest - Find & Share on GIPHY

„Ako dlho tu bývaš?“ opýtal sa jej. Ešte stále tu bola šanca, že toto celé neskončí úplným fiaskom. „Celý život. Ja, moji rodičia, mladšia sestra a pes.“ Koniec. Nebolo cesty späť, nebolo iného úniku. Musel ísť s pravdou von a priznať sa, že s nežnejšou polovicou jej rodičovského dua už raz mal tú česť.

Slečna to zobrala pomerne dobre. Pochopiteľne, bola šokovaná. Najprv z toho, že tak nevhodne vtipkuje, a potom ešte dvakrát toľko, keď zistila, že to vlastne nebol vtip. Ale chápala to. Vedela, že ju v tom čase ešte ani nepoznal a nemohol tušiť, že to bude práve jej mama. Dá sa teda povedať, že to neskončilo tak príšerne, ako mohlo… ale aj tak to bolo naprd.

Mladí svoj vzťah, z očividných dôvodov, ukončili. Vo vzduchu však aj tak visí jedna otázka… „O manželstve jej rodičov mi nepovedala nič a ja som sa nechcel pýtať,“ povedal chlapík. „Neviem, ako je to možné, že mala vtedy jej mama celý dom pre seba, keďže tam očividne býva ľudí ako hadov. Jediné, čo viem, je, že som to pokašľal.“

Pineapple Express Oops GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: LoveNonRefundable / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
19
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaujímavosti o seriáli Černobyľ. Nakoľko sa tvorcovia držali reality?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME