Chlapík kreslí rozkošné personalizované „pipíky“. Kamošom na Vianoce ich môžeš dať aj ty

Lebo kto by nechcel dostať holý…

Zdroj: © Profimedia

Ak máš kamarátov s dobrým zmyslom pre humor, je viac než pravdepodobné, že sa ti v určitej životnej etape rozhodnú podarovať penis. V akejkoľvek forme. Kedysi fičali mydielka a cestoviny, časy sa však zmenili… a scénu ovládli personalizované kresbičky. Podľa portálu News.com.au také kreslí aj austrálsky umelec Brendan Pearce.

Brendan vyplnil dieru na trhu. Každý chce dať svojim kamarátom najavo, že mu na nich záleží, no nie každý je fanúšikom hlbokých emocionálnych výlevov, čokolád a podobných klišé somarín. Kreslený penis je to pravé. Je to vtipné, svojím spôsobom aj rozkošné a hlavne – originálne.

Každá kresba je unikátna. Keďže ich 28-ročný umelec kreslí všetky sám, nie je šanca, že existujú dve úplne totožné a teda strach, že sa obdarovanému už niečo podobné doma povaľuje, odpadá. To je jeden z dôvodov, prečo je o jeho tvorbu taký obrovský záujem… a prečo mu tento koníček už celkom slušne vynáša.

Umelec pri práci, nerušiť!

© Profimedia
© Profimedia

Netradičná idea mu skrsla v hlave niekoľko rokov dozadu, počas práce v digitálnej agentúre. Jedného dňa šéf všetkým zamestnancom rozdal malé biele papieriky a prikázal im, nech ho do dvoch týždňov premenia na niečo hodnotné. „Prirodzene, že som nakreslil penis,“ hovorí Brendan pre News.com.au, ktorý následne papierik predal.

Spolu s ďalšími dvoma kolegami si následne založili web, a vôbec netrvalo dlho, kým si k nemu našli cestu prví zákazníci. Od tej doby má už Brendan na konte viac ako tisíc mužských pohlavných údov zasadených do rôznych scenérií – od popkultúry až po bežné situácie zo života.

Niektoré z nich sa dokonca podobajú na človeka, ku ktorému poputujú. Ak napríklad nosil okuliare, mal dlhočiznú briadku, to isté bude mať aj jeho kreslený pipík.

Ak teda ešte stále nevieš, čo dať kamošom, kolegovcom alebo nebodaj súrodencom, máš skvelú inšpiráciu. Klasická čiernobiela kresba ťa vyjde na necelých 7 eur, farebná na 9 eur. Pri srdiečku ťa môže hriať aj pocit, že tým tak trochu prispievaš na dobrú vec. Chalani majú totiž obrovské srdcia a o svoje peniaze sa chcú podeliť s tými, ktorí ich najviac potrebujú. Doposiaľ na charitu prispeli už štyri tisícky.

A takto vyzerajú tie toľko ospevované veľdiela

© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia
© Profimedia

Zdroj: news.com.au

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia rozoberajú vianočné tradície Američanov, ktoré im pripadajú divné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME