Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Nezadané slečny nám určite nedajú za pravdu, ale pre tie z nás, ktoré už nejaký ten čas zdieľajú spoločnú domácnosť so svojou mužskou polovičkou, nie je nič viac sexy, ako keď robia domáce práce. Nič proti tehličkám a dobrým zadkom, aj tie majú nepochybne svoje čaro, ale umyté riady a čerstvo vypraná bielizeň… to je celkom iná káva.

Spoločným bývaním sa totiž vo vzťahu menia priority a určité zabehnuté činnosti striedajú iné. Romantické večere pri sviečkach sa menia na vyberanie toaletného papiera a otázka množstva vrstiev tvorí rozdiel medzi spokojnou a tichou domácnosťou. Vášnivé noci sa menia na dvojhodinové vyberanie správneho seriálu, pri ktorom jeden nezaspí a druhý sa zase ideálne nepokaká od strachu.

Couple Love GIF by pantelionfilms - Find & Share on GIPHY

Menia sa dokonca aj verbálne prejavy lásky a kde kedysi stačilo prosté ľúbim ťa, treba ísť teraz hlbšie. Lebo po troch rokoch vzťahu, keď byt vyzerá ako po nájazde stáda zmutovaných kentaurov, keď sa v jednom rohu váľajú špinavé ponožky, v druhom trenky a pri dreze sa týči Šikmá veža špinavých tanierov, si chalanisko svoju lásku môže strčiť za klobúk. Ona chce, aby s tým trochu pomohol.

Michael Oonk dobre vie, že to presne takto funguje. Že chlap, ktorý nie je lenivý v domácnosti pohnúť prstom, sa v ženskom svete ťaží zlatom. A že jeho priateľku omnoho viac ako dickpic navnadí fotka so špongiou v ruke. Preto pre ňu pripravil celú sériu zvodných fotiek, kde od venčenia psa až po pucovanie špinavej toalety robí všetky tie sexy činnosti, ktoré tak veľmi chceme vidieť.

Tá podlaha sa sama nepozametá

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Ona varí, on umýva riad

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Tak, to už vyzerá lepšie

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Aj Dunčo má svoje potreby

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Ale tie jeho chlpy…

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Čo si si „navaril“, to si aj uprac

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Bielym ponožkám s čiernymi nohavicami bude v tej práčke sveta žiť

Gepostet von Michael Oonk am Freitag, 8. März 2019

Michael zavesil svoje „dráždivé“ fotografie na facebook, kde sa stretli s vlnou pozitívnych ohlasov. Doposiaľ ich zdieľalo takmer 500-tisíc užívateľov. Väčšinu z nich pravdepodobne tvoria ženy, ktoré by určite neboli proti, keby sa tento upratovací trend nalepil aj na ich polovičky. Nuž, nikdy nehovor nikdy.

Zdroj: Michael Oonk / Facebook


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.