Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Cestou k srdcu každého psičkára je zaručene jeho pes. Predsa len, je to životný parťák, kamoš, ktorý ťa podrží (a sem-tam ti z trucu naprdí pod nos) a na rozdiel od svojho majiteľa so vstavanými ružovými okuliarmi vie človeka odhadnúť na jeden ňuch. Keď sa mu nepáčiš, nenechá sa obmäkčiť ani obľúbenou maškrtou. Jednoducho máš smolu.

Tento chalan to s tým srdcom a psom však zobral akosi doslovne a vyústilo to do vskutku nepríjemnej situácie. Podelila sa o ňu anonymná žena na Reddite. Ako to už počas prechádzky s chlpáčom býva, často sa niekde zamotá, niekoho si oňuchá, nechá si povedať, aký je fešák a poškrabkať sa za uchom. Nič nezvyčajné, povieš si, ale v dnešnom svete sa očividne treba mať stále na pozore. 

Shutterstock

„Ahoj, odpísal som si tvoje číslo z obojku tvojho psa. Ďakujem, že som ju mohol pohladkať. Mali by sme niekam vybehnúť,“ znela správa, ktorú si v jeden už nie až taký pekný deň našla slečna v mobile. Vo filme by to bolo prudko romantické gesto, vznikla by z toho láska až za hrob a v realite mohla tiež… len keby chalan nebol tak trochu mimo. 

Chalan nepochopil, na čo číslo na obojku slúži

Je úplne bežné, že psíky majú na obojkoch vygravírované telefónne číslo majiteľa. Veľmi užitočná vec, keď sa stratí, ale tak, ako niektorí ľudia dodnes nevedia, že po chodníku sa má chodiť po pravej strane, tento jedinec očividne nemal ani tucha, na čo toto číslo presne slúži. Myslel si, že jeho jedinou funkciou je zoznamovanie, a keď mu slečna neodpísala, nezobral to práve najlepšie.

Is this a thing from trashy

„Haló?! Načo mu dávaš číslo na obojok, keď nechceš, aby ti ľudia písali? Čo to je vôbec za p*čovinu? Len ťaháš ostatných za nos,“ zneli ďalšie správy, po ktorých bola slečna nepochybne rada, že odignorovala už tú prvú. Čo narobíš. Niektorí ľudia sú skrátka úplne mimo.

Zdroj: AvocadoDemon / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť