Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Nick Vasos ochorel 21. novembra 2019. Kto je Nick Vasos? Ide o reportéra kansaskej televízie, ktorý má na starosti sledovanie dopravnej situácie. Nick nie je ničím výnimočný, no napriek tomu sa za jeho skoré uzdravenie modlili stovky ľudí. O tomto príbeh informoval Unilad.

Celá situácia vznikla jediným nesprávnym kliknutím pri posielaní mailu, ktorým Nick informoval svojich nadriadených o tom, že je chorý a nemôže prísť do práce. Namiesto toho, aby boli adresátom jeden-dvaja ľudia, Nick omylom vytvoril hromadnú správu, ktorá bola doručená 197 televíznym staniciam z mediálnej skupiny Nexstar.

Takto vyzerala hromadná správa, ktorá mala byť odoslaná nadriadeným

Reportéri z celej krajiny, ktorí o Nickovi nikdy v živote nepočuli, ukázali svoju ľudskosť a odpovedali mu so želaním skorého uzdravenia. Vec sa dostala na Twitter a k prianiam sa pridali ďalší novinári, ale aj náhodní ľudia, ku ktorým sa správa priniesla. Dokonca začali vznikať memes s chorým Nickom!

Takto na Nickov mail reagovali jeho kolegovia

V kancelárii dokonca vzniklo niečo ako svätyňa. Nickov pracovný stôl jeho kolegovia zaplavili sviečkami a vencami a využili ju na vysielanie pozitívnej energie.

Nickov pracovný stôl zaplnili sviečky

Fenomén, šíriaci sa pod hashtagom #PrayersforNick, prerástol do takej veľkosti, že musela zasiahnuť samotná spoločnosť Nexstar. Svojich zamestnancov upozornila, nech Nicka neriešia a zbytočne nezahlcujú komunikačné kanály.

Ako sa príbeh Nickovej choroby skončil? Našťastie radostne! Všetky modlitby mali zmysel, Nick sa uzdravil a opäť sa mohol pustiť do práce po boku svojich kolegov!

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť