Chlapík omylom otvoril susedov balík. Narazil v ňom na monštruóznu hračku pre dospelých

Proti gustu žiaden dišputát.

Zdroj: MaxPixel

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Sexuálny život tvojich susedov je jedna z tých vecí, o ktorej chceš mať presne nulovú vedomosť. Je ti jasné, že nežijú v celibáte, ale že by si mal bytostnú potrebu zisťovať podrobnosti… to fakt nie. A predsa si to občas vesmír zariadi po svojom a ty sa dozvieš aj to, čo si naozaj, ale že vážne, vedieť nepotreboval.

Svoje o tom vie aj 27-ročný chlapík z Pennsylvánie, ktorý si prednedávnom našiel na prahu dverí balík. Obyčajná zásielka – pre niekoho, kto si pravidelne objednáva z internetu, žiadne terno. A tak si ho nič netušiaci pracovník kovovýroby menom Cody Wanamaker zobral domov a bez toho, aby si poriadne skontroloval adresu prijímateľa, sa pustil do odbaľovania.

To, že soudruzi z NDR někde udělali chybu, mu došlo pomerne skoro. Zhruba v momente, keď naňho z krabice vyskočilo gigantické gumené čierne dildo, také, ktoré by sa pokojne uchytilo aj ako stožiar elektrického vedenia. Úctyhodných 36 centimetrov, to sa nevidí len tak. Cody teda vytasil svoje okuliare a zistil, že sa práve pozerá na zásielku smerovanú jeho susedom.

Takto vyzerala Codyho lukratívna zásielka

I was expecting a package but the UPS guy got my package mixed up with the next door neighbors. Now I got to take Rob…

Gepostet von Cody Wanamaker am Samstag, 9. November 2019

Našťastie to boli susedia, s ktorými sa doposiaľ nemal tú česť spoznať, čo eliminuje značnú porciu trápnosti. Tak či onak, chlapík musel ísť delikátnu zásielku vrátiť. A tu celá kauza pokračuje… pretože balík nehodil pred prah tým správnym susedom a monštruózny falus teda skončil v rukách ďalších nevinných duší, ktoré oň nemali ani najmenší záujem.

Tu sa zatiaľ prípad putovného penisu končí, na internete však žije ďalej. Lebo čo by to bolo za vtipnú situáciu, keby sa s ňou človek nepodelil na webe, však?! Cody, respektíve čierna erotická hračka, ktorú nafotil, sa okamžite stala virálom a doposiaľ si na facebooku vyslúžila viac ako 10-tisíc zdieľaní. 

Zdroj: Cody Wanamaker / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Cynické ilustrácie, ktoré ti zmenia pohľad na rozprávkové postavičky (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME