Chlapík po hádke zavraždil svojho kamaráta. Dôvod konfliktu je ako zo zlej komédie.

Keď sa stretnú extrémne krehké egá, ide o život!

Zdroj: Kill Murder People Knife Stabbing Man Stab

Od počiatku dejín muži medzi sebou bojovali o územia a zdroje. Zvádzali krvavé súboje o česť, moc a slávu. Do súperenia ich hnali rozdielne predstavy o fungovaní sveta a miesta človeka v ňom. Príbehy ich hrdinstva a odhodlania ľudstvo dedí z generácie na generáciu už niekoľko tisíc rokov. Do dejín sa zapísala aj dvojica mladíkov z Londýna, na ktorých veľký súboj budú určite spomínať mnohí.

Hlavnými postavami tohoto príbehu sú dvaja mladí muži – Paul Akinnuoye a Jordan Wright. Paul a Jordan sa spolu s ďalšími chalanmi zvykli baviť prostredníctvom aplikácie WhatsApp. Mali tam vytvorenú skupinu s názvom „Ice city boyz“. To „z“ na konci malo zabezpečiť, aby pôsobili viac cool.

Met Police / twitter.com (https://twitter.com/metpoliceuk)

Nepomohlo.

Zdá sa, že si partička skutočne potrpela na svoj imidž a to, ako ich okolie vníma. Vo svojej četovacej skupine jedného dňa dospeli k závažnej otázke – na pretras prešla téma, kto z nich je „najmenej gej“. Táto hlboká debata so sebou nepochybne priviedla množstvo filozofických odhalení. Dôležitosť témy nenechala nikoho chladným, a čoskoro sa rozprúdili vášnivé emócie.

Paul pomenoval Jordana výrazom batty boy, čo je v karibskej angličtine označenie geja alebo zženštilého muža. Jordan odpovedal slovami: „Prisahám na život tvojej mamky, že som viac hetero, než ty!

https://en.wikipedia.org/wiki/The_School_of_Athens#/media/File:Sanzio_01_Plato_Aristotle.jpg

„Za celý môj dlhý život ma nikdy nezastihla erekcia v miestnosti, kde by sa nachádzal druhý chlap!“ „Platón, opatrne s tým prstom!“

Dvojica sa svoj spor rozhodla preniesť z poľa filozofie do prostredia starej dobrej „mlátičky“. Paul a Jordan si naplánovali stretnutie v juhovýchodnom Londýne, kde si nezrovnalosti vybavia tvárou v tvár. Nuž, zrejme sa unáhlili a poriadne sa nedohodli na pravidlách. Na súboj, ktorý Jordan vnímal ako boj holými rukami, si Paul priniesol nôž. Devätnásťročný Jordan proti svojmu o rok staršiemu „kamarátovi“ nemal šancu, a po nerovnom zápase podľahol zraneniam.

Vyšetrovatelia veľmi rýchlo objavili časť vražednej zbrane a aj prostredníctvom nej dokázali prípad veľmi rýchlo spojiť s Paulom a dokázať jeho vinu. Policajným expertom sa na základe svedectiev podarilo zrekonštruovať súboj, ktorý predchádzal útoku nožom. Zápas o to, „kto je menej gej“, vyzeral podľa odborníkov zhruba takto:

Súd uznal Paula Akinnuoyeho vinným z vraždy, a teraz ho čaká pobyt vo väzení. Za mrežami bude mať páchateľ skutočne dosť času a príležitostí dokázať, ako veľmi „nie je gej“.

Zdroj: independent.co.uk
Titulná fotka: maxpixel.freegreatpicture.com

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Piercing do prsta namiesto zásnubného prsteňa!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME