Chlapík po hádke zavraždil svojho kamaráta. Dôvod konfliktu je ako zo zlej komédie.

Keď sa stretnú extrémne krehké egá, ide o život!


Od počiatku dejín muži medzi sebou bojovali o územia a zdroje. Zvádzali krvavé súboje o česť, moc a slávu. Do súperenia ich hnali rozdielne predstavy o fungovaní sveta a miesta človeka v ňom. Príbehy ich hrdinstva a odhodlania ľudstvo dedí z generácie na generáciu už niekoľko tisíc rokov. Do dejín sa zapísala aj dvojica mladíkov z Londýna, na ktorých veľký súboj budú určite spomínať mnohí.

Hlavnými postavami tohoto príbehu sú dvaja mladí muži – Paul Akinnuoye a Jordan Wright. Paul a Jordan sa spolu s ďalšími chalanmi zvykli baviť prostredníctvom aplikácie WhatsApp. Mali tam vytvorenú skupinu s názvom „Ice city boyz“. To „z“ na konci malo zabezpečiť, aby pôsobili viac cool.

Met Police / twitter.com (https://twitter.com/metpoliceuk)

Nepomohlo.

Zdá sa, že si partička skutočne potrpela na svoj imidž a to, ako ich okolie vníma. Vo svojej četovacej skupine jedného dňa dospeli k závažnej otázke – na pretras prešla téma, kto z nich je „najmenej gej“. Táto hlboká debata so sebou nepochybne priviedla množstvo filozofických odhalení. Dôležitosť témy nenechala nikoho chladným, a čoskoro sa rozprúdili vášnivé emócie.

Paul pomenoval Jordana výrazom batty boy, čo je v karibskej angličtine označenie geja alebo zženštilého muža. Jordan odpovedal slovami: „Prisahám na život tvojej mamky, že som viac hetero, než ty!

https://en.wikipedia.org/wiki/The_School_of_Athens#/media/File:Sanzio_01_Plato_Aristotle.jpg

„Za celý môj dlhý život ma nikdy nezastihla erekcia v miestnosti, kde by sa nachádzal druhý chlap!“ „Platón, opatrne s tým prstom!“

Dvojica sa svoj spor rozhodla preniesť z poľa filozofie do prostredia starej dobrej „mlátičky“. Paul a Jordan si naplánovali stretnutie v juhovýchodnom Londýne, kde si nezrovnalosti vybavia tvárou v tvár. Nuž, zrejme sa unáhlili a poriadne sa nedohodli na pravidlách. Na súboj, ktorý Jordan vnímal ako boj holými rukami, si Paul priniesol nôž. Devätnásťročný Jordan proti svojmu o rok staršiemu „kamarátovi“ nemal šancu, a po nerovnom zápase podľahol zraneniam.

Vyšetrovatelia veľmi rýchlo objavili časť vražednej zbrane a aj prostredníctvom nej dokázali prípad veľmi rýchlo spojiť s Paulom a dokázať jeho vinu. Policajným expertom sa na základe svedectiev podarilo zrekonštruovať súboj, ktorý predchádzal útoku nožom. Zápas o to, „kto je menej gej“, vyzeral podľa odborníkov zhruba takto:

Súd uznal Paula Akinnuoyeho vinným z vraždy, a teraz ho čaká pobyt vo väzení. Za mrežami bude mať páchateľ skutočne dosť času a príležitostí dokázať, ako veľmi „nie je gej“.

Zdroj: independent.co.uk
Titulná fotka: maxpixel.freegreatpicture.com


Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Chlapík po hádke zavraždil svojho kamaráta. Dôvod konfliktu je ako zo zlej komédie.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME