Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Chlapík prepašoval do múzea Madame Tussauds figúrku Hasbullu a vystavil ju ako exponát

Takzvaná "reverzná lúpež" bola úspešná.


Na čo je dobrá 3D tlač? Ľudia nachádzajú mnohé praktické využitia, žiadne sa však nevyrovná tomu, s ktorým prišiel britský youtuber Liam Bedford. 3D tlačiareň využil na to, aby vyrobil podobizeň Hasbullu a prepašoval ju do múzea Madame Tussauds, kde ju vystavil ako exponát. O prípade informoval portál Ladbible.

Liam sa v poslednej dobe zaoberal „reverznými krádežami“, ktoré spočívali v tom, že na verejných miestach potajme umiestňoval predmety, ktoré tam nepatria. Sériu „reverzných krádeží“ sa rozhodol ukončiť vo veľkom štýle a vzdal pri tom poctu miláčikovi internetu.

Malá veľká hviezda

Hasbulla Magomedov z Dagestanu je známy tiež ako „Mini Khabib“, čo je referencia na jeho rodáka, MMA zápasníka Khabiba Nurmagomedova. Hasbulla a Khabib sú priatelia a obaja pracujú na tom, aby popularizovali bojové športy. Každý z nich to však robí iným spôsobom a vo vlastnej hmotnostnej kategórii.

Miniatúrny Dagestanec má 19 rokov, kvôli poruche rastu však vyzerá ako malý škôlkar. Vďaka tomu aj jeho všedné príspevky pôsobia výnimočným dojmom a úspešne bavia státisíce fanúšikov na TikToku a Instagrame.

Premyslená akcia

Liam hodnovernú podobizeň zhotovil pomocou 3D tlače a následne ju vo veľkej taške prepašoval do známeho múzea voskových figurín. Priznáva, že očakával prísnu kontrolu pri vstupe, tak sa na ňu patrične pripravil. Na vrch tašky si dal zopár kusov dámskej bielizne a hygienických potrieb, ktoré spôsobili to, že strážnik sa cítil zahanbený a nechal ho prejsť.

Po úspešnom prieniku do interiéru bol umelý Hasbi pripravený na výsadok. Liam ho nenápadne umiestnil na vhodné miesto a následne sledoval reakcie ostatných návštevníkov. Ľudia boli veľmi spokojní. Youtuber bol svedkom mnohých pozitívnych reakcií na figurínu a jej prítomnosť bola pre nich príjemným prekvapením.

Hasbulla Magomedov kto to je vek

Mohlo by ťa zaujímať:

Malý muž, veľká hviezda. Kto je Hasbulla Magomedov, známy z TikToku?

Umelý Hasbullah zostal v priestoroch múzea voskových figurín pol hodiny. Následne si zamestnanci všimli, že niečo nie je v poriadku a uistili sa, že v inventári nemajú žiadnych miniatúrnych Dagestancov. Nezvyčajná rekvizita však zanechala skvelý dojem a verejnosť je toho názoru, že Hasbi by si zaslúžil byť štandardnou súčasťou expozície.

Liam nahral na YouTube video, ktoré detailne opisuje veľkú cestu malého muža:


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť