Chlapík pri nehode prišiel o nohu. Rozhodol sa ju uvariť a zjesť s kamarátmi.

Mmmmm, také tacos s ľudským mäskom, mňam.

Chlapík sa strepal z motocykla. OK. Strepal sa až tak zle, že mu museli amputovať nohu. Menej OK. Rozhodol sa kus mäsa zo svojej amputovanej nohy naservírovať svojím kamarátom k tacos. Ale že vôbec nie OK?! Pre upresnenie – toto chutné mäsko ukuchtil bez omáčky, na cibuľke s trochou limetky a korenia. 

Ako sa však sám vyjadril, keď pred dvoma rokmi spadol z motocykla, nohu mu zachránili, no len sťažka vedel na nej znova chodiť. Rozhodol sa preto pre možnosť amputácie, no podpísal papiere, aby mu jeho nohu tak či tak vrátili. Chcel totiž (aj s pomocou kamarátov) skúsiť, ako chutí kus takého tibialis anterior (sval z prednej časti holene). Prečo?!

foot tacos/igmur (https://imgur.com/a/Binbc)

„Vždy sme chceli s kamarátmi ochutnať ľudské mäso, no nikdy sa k tomu nenaskytla eticky vhodná a zdraviu bezpečná situácia. Keď k tomu konečne došlo, dal som im vedieť a rozhodli sme sa ísť do toho.“

foot tacos/igmur (https://imgur.com/a/Binbc)

Na ochutnávku zavolal len najbližších ľudí, s ktorými zdieľajú podobné chúťky a čierny humor. Zopár z nich si najprv myslelo, že si robí srandu, veď uznajme, niečomu podobnému je ťažko len tak hneď uveriť. Chlapík, ktorého identita zostáva v anonymite sa ešte vyjadril, že ho kamaráti v ťažkej situácii pri strate nohy podržali ako nikto iný. Veríme, že ochutnaním časti jeho vlastnej nohy sa ich kamarátstvo ešte viac prehĺbilo. 

Brunch s tacos s ľudským mäsom si vychutnalo 10 ľudí. 

foot tacos/igmur (https://imgur.com/a/Binbc)

A ako to vraj celé chutilo? Neznámy muž túto pochutinu ohodnotil ako 6.5 bodu z 10, no s upozornením, že už v živote jedol veľa špecialít a kvalitného jedla. Každopádne to vraj chutilo lepšie ako nejaký hot dog alebo klasický hamburger. 

„Tá chuť by sa dala možno prirovnať k slaninke, ktorá teda vôbec nie je zlá. No od morských mäkkýšov na masle či vzácnej sviečkovej na oleji z hroznových semiačok z liatinovej panvice to malo ďaleko.“

Chalan ešte verejnosť ubezpečil, že celý priebeh jeho amputácie bol v poriadku a jeho noha je pripravená na protézu. Okrem toho sa vraj niet čoho obávať, pretože je úplne zdravý a odpad by sebe ani jeho kamarátom neservíroval. No tak ok..

foot tacos/igmur (https://imgur.com/a/Binbc)

A ak by Ti k tomuto celému príbehu náhodou ešte chýbali aj obrázky pôvodnej nožičky bez úpravy na oleji s cibuľkou, tak si ich môžeš pozrieť tu. Ale v prvom rade odlož všetko, čo ješ a to najmä, ak je to mäso.

Zdroj: Unilad
Titulná fotka: Publicdomainpictures

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
51
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 dôvodov, prečo deti v dnešnej dobe dospievajú pomaly do tridsiatky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME