Chlapík sa podelil o šikovný hack na cedenie cestovín. Aj ty si to robil celý život zle?

Teraz sa dozvieš, ako efektívne cediť cestoviny. Je to vec života a smrti.

Zdroj: © Shutterstock

Vedomosti prichádzajú s vekom. Plynú dni, mesiace, roky, a to, čo bolo kedysi jednou veľkou neznámou, je dnes vec úplne bežná a samozrejmá. Stále síce netušíš, ako vyplniť daňové priznanie (a hlavne nevieš pochopiť, prečo chce od teba niekto prachy za to, že pracuješ), ale zato perlíš v iných oblastiach.

Napríklad si vieš veľmi profesionálne zaviazať šnúrky na topánkach a tvoje škôlkarske ja praská od závisti. Alebo vieš napočítať do desať, ani to nebola vždy úplná hračka. A v neposlednom rade, aj napriek tomu, že vrcholom tvojej kulinárskej kariéry bola sáčková polievka tri týždne po záruke, si celkom schopný cedič cestovín.

Alebo… žeby predsa nie? Nie, neexistuje. Si dospelý človek, štát ti udelil právo voliť a očividne má teda vieru v tvoju kompetentnosť. Musíš vedieť scediť cestoviny. Podľa chlapíka, ktorý na TikToku vystupuje pod menom @real_ensee, to však s touto talianskou pochutinou nie je také prosté, ako by sa mohlo zdať, a väčšina z nás ju cedí úplne zle.

Ako správne cediť cestoviny

@real_ensee

tell the truth you didn’t know about this😂 #fyp #foryou #normalpeople #lifehacks

♬ Niagara Street – Ensee

Na svojom profile sa podelil o lifehackové video, kde názorne ukazuje, ako sa má pri cedení cestovín počínať správne. Nemáš držať sitko nad drezom, ako to robí prevažná väčšina ľudskej populácie (a teda s najväčšou pravdepodobnosťou aj ty sám), preliať cezeň vodu, odkvapkať cestoviny a potom ich hodiť naspäť do hrnca.

Teda, robiť to môžeš. Nelegálne to zatiaľ nie je. Ale všetci dobre vieme, ako to v praxi vyzerá – zopár zblúdilých cestovín vyskočí do drezu, ďalšie sa k nim pridajú, keď nimi začneš triasť, a pri šaškovaní a snahe hodiť cestoviny naspäť do hrnca, zafŕkaš vodou celú kuchyňu. Načo, keď to ide aj jednoduchšie?

© Shutterstock

Stačí predsa, aby si sitko priložil rovno na hrniec a následne ho len naklonil. Také jednoduché… a že nám to doposiaľ nikomu nenapadlo. Keďže ľudia milujú lifehacky, a najmä teda tie využiteľné na dennej báze, stal sa jeho video návod okamžitým virálom. Momentálne má viac ako jeden milión zhliadnutí, čo svedčí hneď o dvoch veciach.

Po prvé, ľudská rasa možno predsa len nie je taká inteligentná, ako si o sebe myslí. Po druhé, čím väčšia banalita, tým viac upúta našu pozornosť. Keďže prvé video zožalo taký obrovský úspech, chalanisko sa rozhodol v návodoch pokračovať. V ďalšom videu svojim sledovateľom ukazuje, ako správne nalievať džús. Lebo aj to sa dá očividne robiť nesprávne…

Aj džús potrebuje špeciálne zaobchádzanie

@real_ensee

I KNOW yall been pouring ya juice the wrong way too🧐 #fyp #foryou #chefsoftiktok #lifehacks

♬ Niagara Street – Ensee

Zdroj: real_ensee / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
26 dôvodov, prečo nie je dobré bývať so svokrou pod jednou strechou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME