Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Ako decko si bol rebel a žil si život na hrane. Nezapravil si si tričko, aj keď ti mama stokrát povedala, že ti prefúkne kríže, zožral si celé balenie cukríkov a potom celý večer grcal vo farbách talianskej trikolóry, a čo si zbožňoval úplne najviac, bolo otváranie očí pod vodou. Najprv si trénoval vo vani, neskôr na kúpalisku, a keď ťa vaši konečne zobrali k moru, trúfol si si aj na slanú vodu… a potom si skoro skapal od bolesti.

Čo narobíš, bol si skrátka zvedavý. Chcel si vidieť vlastné nohy, lebo si ich očividne predtým ešte nikdy nevidel, a skontrolovať, či sa na dne náhodou neschováva krvilačný aligátor, ktorý sa ti počas chvíľky nepozornosti zahryzne rovno do zadku. To bola v tej vani skutočne opodstatnená obava. Mohol si si zadovážiť potápačské okuliare, no hoci tvoj mozog ešte nebol plne vyvinutý, toto si vedel aj vtedy. Potápačské okuliare sú naprd. 

Shutterstock

No vážne. Majú tesniť, ale netesnia, fungujú solídnych desať sekúnd a potom sa buď kompletne zahmlia, alebo sa do nich začne zo všetkých strán valiť voda. Vskutku brilantný výmysel. Ale nezúfaj. Žijeme v dvadsiatom prvom storočí, väčšina populácie vie, že Zem nie je plochá, vďaka mobilom sa vieme spojiť s ľuďmi na opačnej pologuli a dnes už má každý problém svoje riešenie. Aj tento.

Chalan sa podelil o šikovný trik, ako sa pozrieť pod vodu aj bez okuliarov

Krok číslo jedna – zahoď potápačské okuliare do koša (alebo si ideálne ani žiadne nekupuj, tie peniaze vieš využiť aj lepšie). Krok číslo dva – pozorne si pozri video tohto mladíka z TikToku, v ktorom sa podelil o šikovný spôsob, ako sa pozrieť pod vodu aj bez nich a nevidieť po zvyšok dňa trojmo. Si pripravený?

@____marcelo

How to see underwater actually works! #tutorial #swimming #trick #pool

♬ Touch Down 2 Cause Hell – Hd4president

„Prilož si ruky okolo očí, akoby si chcel napodobniť tvar potápačských okuliarov a vytvor nimi vzduchotesný priestor,“ vysvetľuje vo svojom videu mladík, ktorý na TikToku vystupuje ako @____marcelo. „Pri ponáraní hlavy pod vodu následne do toho priestoru fúkni vzduch,“ dodáva. A voilá. Výhľad na celý podvodný svet máš ako na dlani.

Zdroj: ____marcelo / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť