Chlapík sa prechádzal po letisku nahý a hádzal po ľuďoch výkaly. Čo spôsobilo jeho besnenie?

Bláznivé vyčíňanie tohto chlapíka zostane v pamätiach mnohých cestujúcich.

Dvadsaťsedemročný Newyorčan Steve Cho asi nebude na svoj pobyt v Thajsku spomínať najlepšie. Rovnako ani ostatní turisti, ktorí mali možnosť naživo vidieť jeho vyčíňanie v chodbách thajského letiska Phuket International Airport. Miesto lietadla do kórejského Inčchonu, kam mal namierené, sa chlapík vydal na nahatý pochod letiskom, ktorý sprevádzali rozličné výtržnosti.

Brutálny trip Stevea presvedčil, že bude dobrý nápad vyzliecť sa donaha a takto sa prechádzať medzi ľuďmi. Počas svojej prechádzky rozbíjal tovar obchodov a ďalšie vybavenie letiska.

https://tenor.com/view/high-gif-5005257

Okoloidúcim venoval chaotické výkriky, ktorým nebolo rozumieť. Aby toho nebolo málo, pomätanec okolo seba rozhadzoval výkaly. V tvárach prítomných svedkov sa spájala hrôza a znechutenie.

https://tenor.com/view/high-gif-5005257

Privolaný personál letiska sa muža samozrejme snažil upokojiť, ten bol mysľou o niekoľko dimenzií ďalej a na výzvy nereagoval. Nerušene pokračoval v ceste, ktorú sprevádzalo nezrozumiteľné bľabotanie.

Divokého naháča sa podarilo spacifikovať až šesťčlennému bezpečnostnému tímu. Schválne sa ho rozhodli odpratať v jednej z vedľajších uličiek, aby v prípade odporu neohrozil ostatných návštevníkov letiska. Tí toho mali už beztak dosť. Po zadržaní políciou sa Cho psychiatrovi priznal, že vzal veľké množstvo afrodiziák a podobných prípravkov. To boli aspoň jeho posledné spomienky, po ktorých nasledovalo okno. Pri zatýkaní si našťastie nikto neublížil. Američan prijal zodpovednosť za svoje činy a sľúbil, že za všetky napáchané škody zaplatí.

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: The Phuket News / youtube.com 

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženy sa priznali ku nepekným klamstvám, ktorými zavádzajú v posteli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME