Chlapík sa rozhodol prespať v Airbnb. Ráno si našiel nečakaný odkaz od majiteľky

Vyčítala mu totálnu absurditu…

Zdroj: © Profimedia

Cestovanie je úmorné. Čakanie na letisku, tŕpnutie na sedadle o veľkosti jedného centimetra štvorcového s kopajúcim deckom za sebou a chlapom, čo chrápe, akoby mu za to platili, o dva rady ďalej. Následné „vyloďovanie“, hľadanie batožiny, zháňanie voľného taxíka… zdĺhavé, nepríjemné a nanajvýš vyčerpávajúce.

Keď sa človek konečne dotrepe na ubytovanie, padne do postele a je rád, že je rád. Presne tak bol na tom aj 26-ročný mladík menom Jack, ktorý sa pri svojom nedávnom výlete do New Yorku rozhodol prvýkrát vyskúšať Airbnb. Po jeho nepríjemnej skúsenosti je však viac než pravdepodobné, že do toho už v budúcnosti radšej nepôjde.

Jack sa zobudil o štvrtej ráno, dolámaný z 8-hodinového letu a prvé, čo si všimol, bol odkaz, ktorý mu ktosi podstrčil pod dvere. Postavil sa, išiel si ho prečítať a z toho, čo v ňom stálo, sa mu takmer zatočila hlava. Odkaz bol od majiteľky ubytovania a stálo v ňom nasledovné:

© Profimedia

„Ahoj, Jack. Toto je očividne tvoja prvá skúsenosť s Airbnb, preto by som ti rada objasnila niektoré pravidlá. Airbnb nie je žiadny hotel ani motel, preto musíš izbu udržiavať čistú a najmä voňavú, pretože nie je tvoja. Po príchode si značne zapáchal, aj napriek tomu si sa pred odchodom do postele neunúval osprchovať.

Ako majiteľku izby, postele aj posteľnej bielizne ma táto skutočnosť pochopiteľne vôbec neteší. Absolútne si nerešpektoval čistotu mojej izby. Bola by som rada, keby sa to po zvyšok tvojho pobytu neopakovalo, inak budem nútená nahlásiť ťa spoločnosti Airbnb za nedodržiavanie osobnej hygieny, a teda aj znižovanie kvality môjho ubytovania.“

© Profimedia

Je jasné, že pani tak celkom nepochytila princíp Airbnb. Nie je to hotel ani motel, to je síce pravda, no pokiaľ sa jej niekto nehodí do postele vyváľaný v kravských výkaloch, nemá žiadne právo zasiahnuť. Jack si však nebol istý, preto sa s celou kauzou obrátil na užívateľov Redditu. Tí mu, samozrejme, dali za pravdu.

„Toto by si mal určite nahlásiť. Takáto osoba by nemala poskytovať ubytovanie,“ napísal jeden užívateľ. „Za predpokladu, že si naozaj nesmrdel od niečoho netradičného, bola jej reakcia úplne nemiestna,“ potvrdil jeho slová zase ďalší.

Či si napokon nechal Jack zážitok pre seba alebo sa rozhodol radšej kontaktovať kompetentných, je otázne. Jasné však je, že nabudúce dá určite prednosť klasickému hotelu. 

Zdroj: jfgindigital3d / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dvaja chlapíci vytvorili kámasútru, ktorá ilustruje milostný život v manželstve


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME