Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Každý má svoj sen. Niekto chce veľký dom a drahé auto, iný päťčlennú rodinu, lebo niekoľkoročná absencia súkromia pri cikaní sa podľa neho skvelo vyníma na životopise. Niekomu zase ku šťastiu stačí kúpiť si kaktus… a nezmetať o týždeň z parapety kôpku zoschnutých pichliačov.

A potom sú tu tí, ktorí majú podobné povrchnosti hlboko v paži. Ich jediným prianím je byť modrý. Modrá farba pokožky sa v popkultúre vyskytuje už nejaký ten piatok, a preto niet divu, že sa nájdu jedinci, ktorí sa túto charakteristiku snažia implementovať do vlastného života. V minulom storočí odštartovali ošiaľ Šmolkovia, neskôr štafetu prebrali trojmetrové postavy z filmu Avatar.

© Twentieth Century Fox / moviestillsdb.com

Modrá je dobrá, dokonca aj na koži

Teraz prichádza na scénu tento kanadský mladík. 26-ročný Donnie Snider viedol ešte pár rokov dozadu úplne obyčajný život. Býval v klasickom dome, pracoval ako vodič vysokozdvižného vozíka a hlavne – mal normálnu farbu. Tento nezaujímavý stereotyp ho však nenapĺňal, a tak sa jedného dňa rozhodol, že s ním skoncuje.

Ubehlo pár rokov a mladý Kanaďan sa zmenil na nepoznanie. Dom vymenil za pojazdný karavan, vysokozdvižný vozík za výrobu náušníc a niekde počas toho všetkého akosi zmodral. Fakt. Bez srandy. Donnie Snider je dnes modrý muž a náramne sa mu to páči.

https://www.instagram.com/p/B8MHCpVlaYw/

Jeho premena na šmolka začala v roku 2017, keď sa po niekoľkých nevydarených pokusoch v tatérskych štúdiách dostal napokon do rúk svojej sestry. Tá mu zafarbila nohu na modro. Chalanovi sa to zapáčilo a dospel k záveru, že mu modrá noha nestačí. Chce byť taký úplne celý. A každému, kto sa dnes pozrie na jeho fotografie, je jasné, že sa mu to podarilo.

Najväčšia zmena nastala vnútri

Donnie však tvrdí, že vizuál nie je všetko. Tie najväčšie zmeny sa udiali pod povrchom. Podľa jeho slov opäť našiel stratený optimizmus a čo je najdôležitejšie, konečne je so sebou spokojný. Niektorí ľudia tvrdia, že je jeho tetovanie príliš nudné, jemu sa však páči. Má rád modrú farbu, má rád uhladený look, ktorý mu poskytuje a všeobecne má rád sám seba.

https://www.instagram.com/p/B2jxT3tlkqW/

Zdroj: trism_driver / Instagram


Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.