Chlapík sa rozhodol zmeniť farbu svojej pokožky. Teraz vyzerá ako šmolko

Modrá je dobrá, tak sa predsa hovorí.

Zdroj: trism_driver / Instagram, Columbia Pictures / moviestillsdb.com

Každý má svoj sen. Niekto chce veľký dom a drahé auto, iný päťčlennú rodinu, lebo niekoľkoročná absencia súkromia pri cikaní sa podľa neho skvelo vyníma na životopise. Niekomu zase ku šťastiu stačí kúpiť si kaktus… a nezmetať o týždeň z parapety kôpku zoschnutých pichliačov.

A potom sú tu tí, ktorí majú podobné povrchnosti hlboko v paži. Ich jediným prianím je byť modrý. Modrá farba pokožky sa v popkultúre vyskytuje už nejaký ten piatok, a preto niet divu, že sa nájdu jedinci, ktorí sa túto charakteristiku snažia implementovať do vlastného života. V minulom storočí odštartovali ošiaľ Šmolkovia, neskôr štafetu prebrali trojmetrové postavy z filmu Avatar.

© Twentieth Century Fox / moviestillsdb.com

Modrá je dobrá, dokonca aj na koži

Teraz prichádza na scénu tento kanadský mladík. 26-ročný Donnie Snider viedol ešte pár rokov dozadu úplne obyčajný život. Býval v klasickom dome, pracoval ako vodič vysokozdvižného vozíka a hlavne – mal normálnu farbu. Tento nezaujímavý stereotyp ho však nenapĺňal, a tak sa jedného dňa rozhodol, že s ním skoncuje.

Ubehlo pár rokov a mladý Kanaďan sa zmenil na nepoznanie. Dom vymenil za pojazdný karavan, vysokozdvižný vozík za výrobu náušníc a niekde počas toho všetkého akosi zmodral. Fakt. Bez srandy. Donnie Snider je dnes modrý muž a náramne sa mu to páči.

View this post on Instagram

I took this before the latest round of tattooing on my face, so I'll put it up here as the 'before' picture. If you can believe, it looks even worse in some lighting. I'll post another picture to show the progress after my face has completely healed. You can see that my nose and forehead in particular are very splotchy, so those are the spots I focused on. It's certainly looking a little better, but it still needs a lot of work! Also, I've been furiously working on making a large batch of earrings over the past week – hopefully I'll be ready to post them by next week! 😀 💙 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #facetattoos #inkedboys #bodysuittattoo #handtattoo #sleevetattoo #piercings #inkboy #inkboys #faceink #tattooedguy #bodymods #tattoolife #inkedlife #tattooideas #menwithtattoos #inkedup #tattoolove #transformation #heavyblackwork #blackwork #radtattoos #extremetattoo #menwithink #blackouttattoo #guyswithtattoos #bodymod #bodymodification #facetattoo #headtattoo #necktattoo

A post shared by Donnie (@trism_driver) on

Jeho premena na šmolka začala v roku 2017, keď sa po niekoľkých nevydarených pokusoch v tatérskych štúdiách dostal napokon do rúk svojej sestry. Tá mu zafarbila nohu na modro. Chalanovi sa to zapáčilo a dospel k záveru, že mu modrá noha nestačí. Chce byť taký úplne celý. A každému, kto sa dnes pozrie na jeho fotografie, je jasné, že sa mu to podarilo.

Najväčšia zmena nastala vnútri

Donnie však tvrdí, že vizuál nie je všetko. Tie najväčšie zmeny sa udiali pod povrchom. Podľa jeho slov opäť našiel stratený optimizmus a čo je najdôležitejšie, konečne je so sebou spokojný. Niektorí ľudia tvrdia, že je jeho tetovanie príliš nudné, jemu sa však páči. Má rád modrú farbu, má rád uhladený look, ktorý mu poskytuje a všeobecne má rád sám seba.

Zdroj: trism_driver / Instagram

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec kreslí mačky vo vtipných polohách, vďaka čomu sú oveľa vtipnejšie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME