Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Momentálne sa nachádzame v tom významnom bode roka, v ktorom by sme sa mali rozhodnúť, či sa so svojou postavou do leta ešte pokúsime o zázrak alebo sa budeme ďalej napchávať sladkosťami, presladenými nápojmi a voľný čas tráviť vylihovaním pred seriálmi (asi netreba dodávať, ktorú možnosť sme si zvolili už niekoľko rokov po sebe). Na svete však neexistujú len lenivé hovadá ako my, čoho dôkazom je aj 26-ročný Jeffrey Kendall, ktorý sa so svojou premenou rozhodol podeliť s celým internetom a motivovať tak ostatných domasedov.

Nedá sa však povedať, žeby jeho cesta za vysnívanou postavou začala tak úplne z jeho vlastnej vôle. Jeffreyho boj s nadváhou prenasleduje už od jeho detstva, počas ktorého bol za svoje telo šikanovaný, no veľkú zmenu predovšetkým odštartovala choroba jeho matky, ktorá ju pripútala na lôžko.

Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall

Jeffrey začínal s prechádzkami a pozitívnou hudbou, no s pribúdajúcou chuťou a prvými výsledkami, presedlal na beh a silový tréning. Keď potreboval cvičiť z domu, pomáhal si jogovými videami z youtube a aj vďaka nim schudol za dva roky 30 kg.

K jeho internetovej sláve však dopomohla fotka jeho premeny, ktorú zverejnil na reddite, vďaka ktorej bol okamžite „pasovaný“ za Disney princa. Iní v ňom uvideli tiež horúceho kandidáta do reklám na vlasové produkty. „Tú noc som takmer vôbec nespal. Všetky komentáre boli také povzbudzujúce a inšpiratívne.“ Aj napriek verejnému obdivu pripisuje všetky zásluhy svojej matke, ktorá je podľa jeho vlastných slov najsilnejšia osoba, akú pozná a vďaka ktorej je každý deň vďačný za svoj život.

Jeffrey Kendall kedysi…

Jeffrey Kendall

…a dnes.

Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall
Jeffrey Kendall

Titulná fotka: Jeffrey Kendall / instagram.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.